Z awansowany program do odzyskania danych po nadpisaniu

Witam poszukuje jakiegoś z awansowany program do odzyskania danych z partycji po formacie i nadpisaniu danych na tej partycji ponieważ chciałem tą partycję z klonować no i partycja mi się uszkodziła z formatowałem tą partycję i napisałem dane na partycji oczywiście wiem że nie wolno tego robić ale z korzystałem z tej aplikacji  EaseUS Data Recovery Wizard 8.5 ale nie wiedziałem że przy pomocy tej aplikacji mogę odzyskać tylko 1gb a partycja już się nad pisała. No i teraz potrzebuję jakiegoś narzędzia do odzyskania danych.     

Zapomnij, nie odzyskasz danych w warunkach domowych, najwyżej jakieś ich pozostałości. Ewentualnie tylko profesjonalne firmy ale cena usług jest zaporowa dla zwykłego użytkownika.

PS. “zaawansowane” a nie “z awansowane”      “sformatowałem” a nie “z formatowałem”       “sklonować” a nie “z klonować”       “nadpisała” a nie “nad pisała”

 

 

Jak pisał @Cedar - nie nastawiaj się na zbyt wiele, skoro nadpisałeś dane, ale są aktualnie dwa giveaway’e:

To też fajnie wygląda: http://www.windowsdeal.com/w/do-your-data-recovery-professional-discount-coupon-code/

Co do samego pytania - raczej mało zdziałasz w domowych warunkach.