Z idea na orange

chodzi mi o to, żeby zamiast idea wyświetlało się na orange. napewno da się ustawić to na orange.pl tylko dokładnie w którym miejscu.

To zależy od telefonu i od karty sim, nie da się po prostu od tak sobie zmienić nazwy sieci :roll:

Ja miałem idea jeszcze nie tak dawno, po zmianie telefonu na nowy już mam Orange PL

Jeżeli masz Orange POP to wystarczy (CHYBA) zmienić kodem na Orange Go

http://www.orange.pl/portal/map/map/pro … id=1459782

Jesli masz jeszcze kartę za czasów IDEI ( tak jak ja ) to musisz isc do Orange by Ci wymienili karte na nową… Ale co tam ja nie ide wole IDEA Miłego Dnia :slight_smile: :stuck_out_tongue:

Wszystko też zalezy w jakim modelu aparatu telefonicznego masz tą kartę, jesli jest to jakiś wiekowy aparat - to ma on wgrane w sofcie “stare” oznaczenia sieci i stąd “stara” nazwa sieci obecnej czyli Orange a u Ciebie Idea. Pomoze zmiana softu na nowszy.

Kiedys nie byly brandowane telefony. Zalezy od karty. Jak mówiłem

NIe zgadzam się z opinią mojego przedmówcy. Poprę przykładem - model telefonu Nokia 3210 - kiedyś np Era miała logo ERA PL - do czasu wymiany oprogramowania cały czas na wyświetlaczu było tylko ERA PL - po zmianie softu dopiero wyświetlało aktualne (obecne) logo, z innymi modelami jest podobnie.

krzykos i zgodze się z tobą po części bo w nie wszystkich telefonach zależy to od softu i WSZtm też mówi prawdę

ja tam na L7 mam

Orange PL

MILEGO DNIA

xD :smiley: :mrgreen:

ja mam kartę IDEA a na wyświetlaczu mam jak Grzechu98