Z IE7 do IE 6

Mam problem. Mam fajną nakładkę Visty na kompie, która niemiłosiernie gryzie się z IE7. Używam wymiennie Fire Foxa i Opery, więc można powiedzieć, że nie ma problemu. Jednak jest. Otóż strona brebrokers.com.pl do logowania wymaga IE… ze względów bezpieczeństwa.

Jak zrobić aby “Odaktualizować” IE?

Czy da się oszukać stronę i nadal używać moich przeglądarek?

Wiem, że najlepszym rozwiązaniem będzie format/odinstalowanie skórki, jednak z przyczyn technicznych robić tego nie chcę.

Witam, podaj dokładniejsze dane tej nakładki czy Po zainstalowaniu Nakładki odrazu doinstalowało IE 7.0?

Ja z panelu sterowania wywaliłbym IE7.

Nastepnie zaciagnalbym IE6 instalacja i heja.

Spróbuj skorzystać z funkcji Przywracania systemu i przywrócić system do dnia, w był instalowany IE 7.

W celu skorzystania z narzędzia Przywracanie systemu należy wybrać Start -> Uruchom -> wpisać polecenie msconfig i kliknąć OK -> na zakładce Ogóle kliknąć Uruchom przywracanie systemu -> zaznaczyć chceckbox Przywróć mój komputer do wcześniejszego stanu -> wskazać punkt przywracania -> kliknąć Dalej i postępować według wskazówek widzianych na ekranie.

Jak się nazywa ta nakładka ??

Nakładka to Crystal Clear XP (dostępna chyba nawet tutaj).

Raczej nie cofnę systemu (instalowałem IE7 dosyć dawno, bodaj w lutym).

Chciałbym odrazu zainstalować IE6, ale wyskakuje info, że jest nowsza wersja i instalator się wyłącza. Z tego co wiem, wywalenie po chamsku IE spowoduje paraliż połowy kompa?