Z jakiego komunikatora korzystasz?

gothmori Wiesz dla niego linuksowiec to ktoś drugiej kategorii (patrzę na jego ankiety) i pewnie nie wie co to

Dokładnie, chociaż Kadu by sie przydało… Jak ktoś nie zna nawet takich komunikatorów to niech się może za ankiety nie zabiera…

I po cóż kłótnia?? Moim zdaniem ten temat nie powinien mieć długiego żywota… temat wraca jak bumerang :slight_smile:

ja z gadu-gadu 7.0+ nowe gadu gadu najczesciej potem aqq stefan :stuck_out_tongue:

Kiedyś Gadu-Gadu 6, potem AQQ 1.4.x, jak weszła wersja AQQ 2.0 to z powrotem powróciłem do Gadu-Gadu (tym razem wersja 7.x).

dobra nie kłóćta się xDD

Olcia , śliczny avek ^^

Powiem wam szczerze że ja też czczę pingwinka.mam na płycie tylko zainstalować nie mogę bo płyta sie rozwaliła.

ale bardzo chętnie bym sie na linka przesiadł openSUSE lub Mandriva

też używam teraz AQQ1 bo gg jest do dupy dlatego ten avatar

Ja linuxa oglądałem tylko na płycie.Muzę dopiero od podstaw się go uczyć.

Ja linuxowców uważam jako tych samych co windowsowców tylko na troche innej platformie.

Olcia , masz racje .

matekadamczak , w jakim celu utworzyłeś tą sondę ?

Masz temat “Twój system - czyli programy jakich używasz i jakie lubisz” :

viewtopic.php?f=6&t=112969

Takie teksty mnie dobijają…

Wytłumacz mi po co mam zmieniać coś co jest dobre???

Po co mi zaawansowane funkcję, jeżeli chcę tylko z kimś pogadać??

Po co mi coś innego skoro podstawowy klient gg nie ma problemów z połączeniem i nie muli kompa??

Po co mam się użerać “średnio co miesiąc” z instalowaniem kolejnej aktualizacji, która nie wnosi żadnych dla mnie widocznych zmian skoro mogę zainstalować program raz i dopiero po wydaniu kolejnej wersji która wnosi coś ciekawego ją zainstalować (tutaj pozostaje kwestia bezpieczeństwa, ale ja niegdy się nie naciąłem)…

Niech każdy używa tego co lubi!

Mocny argument :expressionless:

ja tak zmieniam teraz mam 2 bo 1 nie chce mi łączyć numeru gg z serwerem

właśnie

dziękuję :stuck_out_tongue:

Wracając do tematu to używam gg, bo nie chcę utrudniać życia innym użytkownikom tego komunikatora na moim komputerze, jako drugi jest Skype, bo… lubię mieć kontakt ze światem :smiley: Mimo wszystko powtarzać nie będę swojego poprzedniego posta, jednakże nadal tak uważam i nic tego nie zmieni ot co :slight_smile:

Ja używam tlena i windows live messengera, szkoda tylko że z tego drugiego tak mało osób w Polsce korzysta…

Proponuję poćwiczyć czytanie ze zrozumieniem. Napisałem wyraźnie, że szkoda mi tych użytkowników Gadu-Gadu, którzy nawet nie wiedzą, że mogą używać czegoś lepszego. Wielu z nich męczy się na GG, bo nie zna alternatywy! Ty wiesz i podjąłeś świadomy wybór. Świetnie.

AQQ od nowej wersji, która wyjdzie na dniach nie będzie miało problemów z połączeniem z siecią GG. Mulenie kompa wynika z obecności reklamy i tutaj rzeczywiście jest problem, choć w takim przypadku wyjściem jest aktualizacja Flash Playera w IE, ewentualnie usunięcie reklam.

Ale w jakim sensie lepszego? Sam oczywiście nie korzystam z Gadu-Gadu, ale nie wiem, co np. moja siostra widziałaby lepszego w AQQ, Mirandzie, czymkolwiek. Podchodzi do komputera kilka razy dziennie na chwilę, pogada chwilę z kimś na GG i tyle. Jedyne, czego jej do szczęścia potrzeba, to możliwość rozmowy. Komunikator nie musi nawet fajnie wyglądać (co widzę po jej Konnekcie, jest paskudny i jej nie przeszkadza - używa go, bo ja używam, normalnie zainstalowałaby sobie pewnie GG).

Jak już pisałem - sam używam alternatywnego komunikatora, ale nie widzę sensu wciskania ludziom alternatyw na siłę, ot tak dla zasady. Opowiadanie szaremu Kowalskiemu o super funkcjach komunikatora X nie ma sensu, Kowalskiego to nie obchodzi, nie będzie ich używał, Kowalski chce sobie tylko “poklikać na GG”. Kowalskiemu nie przeszkadzają reklamy, wygląd czy brak możliwości konfiguracji.

Tu nie chodzi o podstawową funkcjonalność, ale też o stabilność i bezpieczeństwo. Poza tym nie od dziś wiadomo, że sieć GG to jedna wielka padaka. Stąd warto mieć w zanadrzu możliwość porozmawiania z kimś, kto używa innych sieci komunikacyjnych. Wiadomo (i niestety), że sieć GG jest najbardziej popularna w Polsce, ale to nie znaczy, że jedyna.

Mogą się pochwalić również Moderatorzy i Admini

Zwykłe gg7.7 jest najlepsze :stuck_out_tongue: