Z jakiego pakietu biurowego korzystasz?

W pracy korzystam z M$ Officea ponieważ większośc dokumentów które przechodzą przez moje ręce jest tworzona w tym pakiecie. W domu korzystam tylko z OpenOffice’a (nawet gdybym chciał M$ Office’a, to M$ nie wydał wersji na Linuksa)

Open Office -> :wc:

M$ Office - ](*,)

:lol:

OOo - jest super a szczególnie najnowsza wersja. POLECAM!

Ja korzystam z MS Office 2003 Pro także z przyzwyczajenia a jesli chodzi o Open Office jakos nie bardzo mi pasuje :?

Office 2000 Premium. Dlaczego ? Bo nie mam Javy na kompie i w ogóle jakoś Open Office nie chciał się zainstalować. Jakieś błędy wyskakiwały. Był temat na forum.

Krótko, zwięźle i na temat: Office Xp

Produkt M$, ma wszystko czego potrzebuje i przesiadka jest zbędna.

Ja używam Office’a 2003. Przyznaję że większości funkcji nie użyję nigdy, ale standardowy pasek zadań (+ ew. własne modyfikacje) kilkukrotnie przyspiesza pracę. Nie mówiąc już o programach OneNote czy Visio.

a co mnie interesuje , czy ktos ma legalnego czy nie :?

Mnie chodził raczej o to z jakieg pakietu korzystamy na codzień, i taka jest ankieta i niech tak pozostanie, znowu proszę jakiegos moderatora o zrobienie pożądku z otami :x

Zastanawia mnie juedno, skoro temat jest taki jaki jest , to po co te bzdurne posty piszecie na temat legalności czy nie, czy ktoś was pytał o zdanie?

A potem przez takich co chcą sobie otami nabijać post tematy sa blokowane,

Porządek w temacie zrobiony, wszytkie OT-y poleciały.

Proszę trzymać się tematu i ankiety.

Ja z Offica 11.Czemu?? W szkole ma się z nim doczynienia.A Open Office jest tez popularnym programem ale na XP troszke wolniej chodzi,i nie jest tak dostrzegany ja pakiet giganta z Redmond.

Tu bym się kłócił, wersja 2.0 jak dla mnie śmiga szybciej od produktu MS.

ja korzystam z produktu M$ Office

ale chyba przejdę na OpenOffice 2.0 :stuck_out_tongue: