Z jakiej drukarki korzystasz

samsung ml-1610

Epson Stylus DX7450

no i wyszlo szydlo z worka

wydawaloby sie, ze czlowiek swiatly, inteligentny, zabobonom odpor dajacy a tu prosze okazuje sie ascetyk, astygmatyk czy insza inszosc (@fiesta moglbys nie wprowadzac takich trudnych slow na forum? to dzieci czytaja i beda pozniej sie po jakichs googlach czy innych wikipediach szlajac coby sprawdzic co to znaczy) :wink:

a zeby nie bylo offtopa to powiem, ze w przeciwienstwie do fiesty drukarke posiadam i to nawet kolorowa :stuck_out_tongue_winking_eye:

Niezborności oka nie mam, stygmatów też nie posiadam :stuck_out_tongue:

To im tylko na dobre wyjdzie.

A ja się mogę pochwalić? Tylko mnie nie bijcie, dobrze? :lol:

To mój nowy nabytek od paru dni, i najdroższy podzespół, część z całego komputera z której jestem bardzo dumny i zadowolony. Aby nie zapeszyć :x

Brother DCP-560CN!!

Yee… =D>

Cena brutto 330 zł :x

Brother DCP-135C…głośne i tuszożerne…ale tanie :slight_smile:

Wszystkie atramentówki Brother są głośne i co z tego że tuszożerne jak komplet zamienników na allegro kosztuje 20 zł i nie ma tańszej w eksploatacji drukarki :slight_smile:

http://www.allegro.pl/item406104738_zes … _130c.html

XXX

XXX

ehh czekalem na odpowiedz @fiesty ale widze, ze zbyt leniwy jest by odpowiadac na glupie posty wiec wtrace swoje trzy grosze, tyle ze ja tez dosc leniwy w takich kwestiach jestem wiec ujme to krotko

@sidh-mor swoja ostatnia wypowiedzia zupelnie nieswiadomie udowodniles wlasny brak inteligencji i polotu ale cieszy mnie, ze piszesz poprawnie po polsku, moze z czasem nauczysz sie tez pisac z sensem

Dobra - zanim zamkną ten temat powiem, że moja drukarka to: uwaga… tadam… HP 920C.

Zbieram na nową…

Obecnie to HP Deskjet 3740. Pozdrawiam!

a ja mam “Canon iP4500 series”

CANON MP 160 :smiley: :smiley:

EPSON DX8450

Canon Pixma IP 1500