Z jakiej firmy kupic RAM DDR I?

(Far Cry 1) #1

Witam !!

(Mmiszczuk) #2

Z istniejącej.

A tak na poważnie - obojętnie.

(Far Cry 1) #3

Czy aby na pewno z obojetnej firmy ? Z tego co slyszalem to np. RAM z Elixir jest do bani wiec az tak obojetne to chyba nie jest

(Mmiszczuk) #4

Ważne, aby twoja płyta główna obsłużyła. Przecież jak moduł jest sprawny to się nie popsuje. Markowe są: OCZ, corsair, goodram. Kingston to liga średnia (słabo nadają się do OC).

IMO kup GOODRAM - polski producent. Daj zarobić rodakowi. :wink:

(Far Cry 1) #5

Ok dam zarobic poniewaz tez o tej firmie myslalem :slight_smile: dziekuje za odpoweidz :smiley:

(Kryha1311) #6

Mylisz sie, mam je od 2005 roku i pieknie smigają + zoptymalizowane timingi, małe OC. nic sie nie sypie.

do tego mam dołożony 1 ram od Kingston'a - polecam właśnie je.

(Mmiszczuk) #7

Nie rób innemu, co tobie nie miłe. Jak 2 lata temu kupowałem pamięci DDR to kupowałem Kingston (miałem już 2x512MB). Moduły musiałem wymieniać 3 razy (4 komplety) zanim były bez uszkodzonych kości. Dla mnie Kingston obecnie to średnia liga - kilka lat temu był dobrym producentem - teraz robi byle jak. Żeby poprzeć moją tezę u znajomego z DDRII też kilka razy wymieniał.

(Kryha1311) #8

Może DDRII im nie wychodzą, ale DDRI jak najbardziej, a autor tematu potrzebuje dobrych DDRI więc poleciłem Kingstony (obecnie żadnych problemów)...

ps. znajomy ma od roku DDRII Kingstona 1 GB i jakoś żadnych problemów nie ma.