Z jakiej przeglądarki korzystają użytkownicy dobreprogramy:)

Firefox…IE do niczego nie jest mi potrzebny :wink:

Ja tam Opery używam od początku tj.2 lat.

Dokładnie tak samo. :spoko:

Ja korzystam z Firefoxa.

Nie wiem jak inni, ale ja od 2-3 lat nieprzerwanie używam FireFoxa. Opera 1) nie ma pluginów 2) generalnie mi nie podchodzi. Czasami używam jej do testowania wyglądu stron i wchodzenia na konta bankowe (ma lepszy niż w foxie menager haseł)

Co nie zmienia faktu, że Opera także jest naprawdę ŚWIETNĄ przeglądarką.

Więc nie robić mi tutaj FLAME’ÓW co jest lepsze. Każdy używa tego co lubi.

:!: FIREFOX GOORĄ :!:

:spoko:

:yes:

…na zawsze…

Firefox :?

Ja używam głównie firefoxa, z opery czasami…

Ja korzystam z Firefoxa :slight_smile:

Do dzisiaj używałem FF, ale ta ankieta jakoś mnie natchnęła do instalacji Opery (ściągnąłem najnowszą wersję). …I muszę powiedzieć, że jestem bardzo mile zaskoczony. Interfejs graficzny lepszy niż w FF, strony jakoś się szybciej ładują, ogólnie bardzo fajna i przyznaję, że jej nie doceniałem :). Chyba się przesiąde z FF :slight_smile:

Nie wiesz co dobre :stuck_out_tongue: Firefox 2.0b2 jest pr0 :smiley:

A ja mam pytanie do uzytkownikow ktorzy wyprobowali wszystkie przegladarki. Która przegladarka najszybciej laduje strony??

firefox - wedlug mnie najbezpieczniejszy

opera - duzo opcji ulatwiajacych prace w internecie

internet explorer - malo bezpieczna, ale chyba dlatego najszybciej laduje strony

Jak sadzicie?

Mi w FF najszybciej się strony ładują, w Operze dłuuugo te grafiki się wczytują, a IE się po drodze 5 razy zawiesi :rotfl:

Opera

lol :roll: jak IE najszybciej ładuje strony to ja jestem swiety mikolaj, a FF nie jest tak bezpieczny jak opera, ani tak szybki…

_mona IE szybciej załadowało mi przed chwila strone dobreprogramy.pl niz Opera, a FF teraz niesprawdzalem bo niechce mi sie dzisiaj juz instalowac ale jak ja mialem zainstalowana to pamietam ze rowniez wolniej ladowala strony

Możę chodziło mu o IE7 - bo ten w porównaniu z IE6 i wcześniejszymi rzeczywiście szybciej ładuje strony.

Ale że szybciej niż opera czy FF to bym się już sprzeczał ;]