Z jakiej sieci korzystasz?

Witam! Z jakiej sieci komórkowej korzystacie?

Era! jeszcze nigdy mnie nie zawiodła :slight_smile: zawsze sygnał i jest gitarka :slight_smile:

Ja już miałem Orange i było git, miałem Heyah i było git a teraz mam Plusa i też jest git :mrgreen: 8)

Miałem wcześniej abonament w plusie, ale teraz jestem w Orange. Chwale sobie póki co, chodź Plus GSM też nie było złe.

Miałem Erę, Plusa a od 7 lat mam Ideę/Orange

Bardzo długo

Czemu heyah połączyłeś z sami swoi? Pomimo ze to wirualni operatorzy to nic ich ze sobą nie łączy.

Od 2-3 lat ERA TAKTAK - w międzyczasie testowałem innych operatorów (heyah, pop, simplus) ale nie przypadli mi do gustu. Więc nadal korzystam z ery.

To po co ich rozdzielać?

Bo mam już trochę latek, i nie lubię zmian.

Idąc tym samym tropem myślowym mogłeś połączyć Erę, Plusa, Orange i Play - przecież wszyscy to operatorzy “na tych samych prawach” LOL

Idąc dalej zapomniałeś o typowych MVNO, czyli chociażby mBank Mobile

Ale to są inni operatorzy a Sami Swoi i Heyah to

Więc wirtualnym z wirtualnym a inny w innym

Złączono Posta : 11.04.2007 (Sro) 16:56

w innym oczywiście punkcie

Orange, a konkretniej POP, bo mam locka na ta siec w Nokii 6630 :smiley: zastanawialbym sie nad Heyah gdybym mial mozliwosc zmiany sieci…

mam w orange i jestem zadowolony :slight_smile:

jakbym musiał zmienić to plus albo play, bo era mi nie pasi

Plus GSM a dokładniej simplus :slight_smile:

Już ponad 3 lata jestem w Orange(wcześniej Idea) i przez te 3 lata mam tą samą komórkę(Nokia 3510i :smiley: )

Jak na razie mi starcza :smiley:

od 5 lat jestem w Plus GSM… przez pierwsze 3 lata miałem telefon na abonament, później wziąłem telefon w Mixie. Ogólnie z Plusa jestem bardzo zadowolony :wink:

Przeszyłem do Play lepsze oferty.

Orange, no problems with connection! Ale karta sim mi się ostatnio przeterminowała :frowning:

Najpierw przez pare lat PLUS, następnie Heyah, potem znowu PLUS, potem znowu Heyah, a teraz od paru miesięcy ERA. :stuck_out_tongue:

Polska- Plus a Holandia -Vodafone , roaming z simplusa nie dość że niewygodny (*111*48 numer tel.#) to w dodatku drogi że aż gołowa boli (19zł ledwo starczyło na 3 bardzo krótkie rozmowy)