Z kąd pobrać Dream Scene

(Maciej 0202) #1

Czy wie ktoś z kąd pobrać Dream Scene,animowany pulpit na Vista Ultimate.

Szukałem ale nic.

(Krisbill) #2

Masz Pl Viste??

(Maciej 0202) #3

Tak ma polską wersje.

(Webbartek) #4

Z windows update

(Pawelbadura) #5

to dziala do kazdej wersji? mam business

(Krisbill) #6

jeśli masz pl to nie ściągniesz z microsoft update chyba ze bedziesz miał pakiet jezykowy po ang!! ja mam dream scene ale samą instalkę nie mogę zamotać bo mam polska winde!!

(mktos) #7

Tylko dla wersji Ultimate.

(Maciej 0202) #8

Ja mam Viste Ultimate PL, wczoraj się aktualizowała ale tego tam nie było.

(aero) #9

dream scence można pobrać z windows update,

ale aby go uruchomić na viście PL potrzebujemy najpierw zainstalowanego English multilaguage packa :stuck_out_tongue:

(Maciej 0202) #10

No dobra, a gdy zainstaluje ten English multilaguage pack, to niestrace polskiej wersji ?

(Pawelbadura) #11

moza jakis inny link bo “tylko uzytkownicy z prawami dostepu maja dostep do tego forum”

(Mateuszd) #12

Będą dwa języki do wyboru.

(Maciej 0202) #13

No dobra mam program Dream scene, ale podczac instalacji wyskakuje komunikat “Ta aktualizacja nie ma zastosowania do tego systemu”, pewnie chodzi o ten English Pack. Z Kad to pobrac moze jakiś link.

(aero) #14

English pack dostępny jest dla systemów windows vista ultimate w aktualizacjach systemu

(Maciej 0202) #15

AREO to co było w aktualizacjach to mam pobrane, ale paczki jezykowej angielskiej tam nie widziałem.

(Grzesiek1) #16

Tak tylko na to forum co podałeś linka nie można wejsć nie zarejstrowanym, a jak się juz zarejstrowałem to kazali mi napisac 40 postów żeby przeczytać ten temat, myślę że to troche przegięcie :x , szczególnie że ty jesteś tam admienm i robisz to celowo :stuck_out_tongue:

(aero) #17

ty masz wersję ultimate ??

To musisz to mieć :

a0165658d7107e4fm.jpg

(Zak Tom) #18

Bylo w aktualizacjach opcjonalnych,jest tam duza paczka jezykowa(english na topie).Po zainstalowaniu -Extras pokazuje dostepne nowe pobrania.Ten gadzet obsluguje tylko pliki WMV,ale fajny efekt na pulpicie to fakt,chociaz ruchome szybkie tlo w przypadku jakiegos filmu troche rozprasza uwage,no i ikony sa mniej widoczne.

(Krisbill) #19

A jak juz sie ściagnie i zainstaluje ten jezyk angielski i potem pobierze ekstrasy to po zmianie spowrotem na Pl będą smigać

??

(aero) #20

wystarczy że zainstalujesz ten pakiet językowy :!:

Nie musisz zmieniać języka z PL na EN :stuck_out_tongue: