Z mp3 na wav

(Ventus90) #1

Wiem ze było juz duzo takich tematów ale w zadnym nie mam odpowiedzi na moje pytanie.

Chciałbym sobie przerobic mp3 na wav zeby sobie wgrac na telefon:) :))

Ale miałem kilka takich programów co przerabiały na wav ale jak juz przerobiłem na wav to ta piosenka zajmowała 30mb!! ma ktos jakis normalny program jak pszerobic mp3 na wav ? najlepiej z jakąs prostą instrukcja jak przerobic tak w dwuch zdaniach proszę o pomoc

Nazw tych programów nie pamietam poleccie cos fajnego i prostego w obsłudze a najlepiej dajcie linki

Wchodzi tez w gre amr ale zeby to był mrogram który chociarz przerabia na 20mr bo mam program mobile amr conventer i on ma tylko 12.5 mr (niewiem co to jest mr ale moj telefon obsługuje 30mr a jak mam dzwonek 15 mr to jest bardzo słaba jakosc i bardzo cichy ale raczej wolał bym program który pszerobi na wav)

(Xpecet11) #2

Możesz przerobic ręcznie:

obojętny folder- Narzędzia >> Opcje folderów >> karta Widok >> odznacz pozycję "Ukryj rozrzeszenia znanych typow plików".

potem PPM >> Zmień nazwę >> na końcu dopisujesz .wav .

(Lgoczol) #3

Witaj!

Wav w komórce to nie to samo, co wav standardowy. Ma inne częstotliwości odtwarzania. Fajny programik, który robi takie rzeczy i był dołączony do kilku gazet jako pełna wersja to Ringtone Maker. Spróbuj tu http://site.magix.net/english-uk/home/m ... e-version/

Był też w Komputer Świat z 7 maja 2007 (CD nr 10)

Pozdrawiam :slight_smile:

(Pinio150) #4

Cecha charakterystyczna dla formatu .mp3 jest taka ze pliki sa małe i mają duza jakos a .wav maja dobra jakos ale duzo zajmuja. A z drugiej strony to jaki ty masz telefon ze ci nie odtwarza muzyki w formacie .mp3 8) ? Własnie z reguły telefony odtwarzaja format .mp3 :?

A wracajac do tematu pobierz Audacity i potem zaimportuj plik i eksportuj jako wav i powinnno byc O.K ale odrazu musisz sie liczyc z tym ze piosenki w tym formacie nie beda małe. :stuck_out_tongue: Jakies wątpliwości pisz.

(Ventus90) #5

juz sobiporadzieł m sdzieki