Z mp4 na mp3

Siemka potszebuje program do przepóbki plików z mp4 na mp3 bo nie umie go otworzyć GO w Windowsie Media Player jagby co piszcie na gg 5950903 czekam

MP4 to jest plik video i audio, a mp3 to jest tylko audio, więc jak przekonwertujesz go na MP3 to nie będzie obrazu.

A coś wyskakuje?? Jakiś błąd??

No Fakt. Jak plik wrzucam na liste Media Playera to wyskakuje mi '" w jakim programie otworzyć ten plik " Za karzdym razem jak chce przesłuchać ten kawałek to musze sam to ustawić czyli ustawić za karzym razem że chce go otworzyć w Windowsie Media :confused: Przejebane

U mnie w WMP też nie hula Mp4. Spróbuj go odtworzyć w Media Player Classic lub przekonwertuj go na inny format (np: avi, wmv): viewtopic.php?t=78152

Emm…Wiesz Co…Tam musi być taka coś jak “zawsze Używaj Wybranego programu do otwierania tego typu pliku”

Adam749 No włąśnię a jak mogę je przerobić, w jaki sposób???

Damian1031 Ale chce te kawałki wrzucić sobie do telefonu komurkowego i też nie odczytuje mi w otwarzaczu mp4 Posiadam telefon Nokia 6280 ???

To jak to jest filmik to przerób go na 3gp. Programy do tego i jak to się robi masz w temacie do którgo podałem linka w poprzednim poście.