Z neostrady na Netię

Chcę przejść z Neostrady na Netię. Mam w domu router i nie wiem czy po przejściu do Netii będę musiała przeinstalowywać router. Jeżeli tak to jak to zrobić?? Nie za bardzo jestem obyta w tych tematach dlatego liczę na pomoc :smiley:

Dodane 10.07.2009 (Pt) 20:25

Ktoś ma zamiar mi pomóc?? ![-o<

Jeśli masz router z TP, to owszem trzeba go “przeinstalować” a dokładniej ustawienia połączenia.

http://www.netia.pl/obsluga_klienta_dom … 19201.html

Wystarczy zmienić login i hasło w panelu routera.

Router nie jest z tp. Kupiłam go na własną rękę bo wczesniej miałam tylko modem z tp, ale kupiłam laptopa i był mi potzrebny router-powiedziano mi, że podejdzie bez problemu pod każdego dostawcę. A te hasło i login to Ci chodzi o te, które są podawane przy uruchomieniu usługi??

Dodane 10.07.2009 (Pt) 22:26

Próbowałam się dostać do panelu routera, ale nie znalazłam tam miejsca na zmianę hasła i loginu :frowning: Mam router Netgear i jest on konfigurowany z poziomu przeglądarki internetowej. W dodatku wszystko jest po angielsku no i mam problem :cry:

Dodane 10.07.2009 (Pt) 22:30

Dobra znalazłam :smiley: Dzięki wszystkim za pomoc :lol: Pomijam fakt, że wszystko okazało się dziecinnie proste, a ja durna tego zrobić nie umiałam :smiley: