Z Opery na IE?

Witam!

Nie chcę dyskutować na temat jakości przeglądarek, po prostu- mam IE 4, i niektore rzeczy, na przykład niektore antywirusy, można używać tylko z IE. Dlatego chcialam scianąć IE 5, ale się nie udało (czy to jest wersja dla Macintosha?), albo IE 6, ale przy przeglądaniu tej strony Microsoftu przy pomocy IE4 w ogóle nie ma tekstu :confused:

Mam też Operę, z której jestem calkiem zadowolona, natomiast nie mogę korzystać, np, z tych antywirów, o ktorych pisalam wyżej. Zależy mi wlaśnie na tych, ktore już znalazlam, bo mam Win98 i niedużo pamięci, chociaż komp działa calkiem nieźle.

Dlatego mam pytanie: Czy mogę sciagnąć IE6 przez Operę? Czyli, czy to jest możliwe czysto technicznie? Dziękuje!

Skanery on-line…

IE jest tylko i wyłącznie dla Windowsa.

I to jest właśnie dowód, że IE pozwala na “sterowaniem” komputerem. Jeżeli chodzi o skanery on-line, jest to wykorzystywane w dobry sposób. Ale można to także wykorzystać w zły sposób.

:arrow: IE 6.0 PL

IE jest tylko i wyłącznie dla Windowsa.

IE 5.1 dla Macintosha, z tego co wiem. Przeprazszam, może nie do końca rozumiem, ale:

[http://www.digit.pl/news/news.asp?id=54108 itd

A jak to się ma do mojego pytania? Chodzi mi :“Czy da się ściagnac IE6 z Opery?”

A czemu by nie ściągnąć z Opery ?

Możesz i z Firefoxa oraz nawet z IE4.

Jeżeli dobrze zrozumiałem pytanie. :wink:

Dobrze zrozumiałeś… sorry za terminologię i używanie slów :oops:

Z IE4 otwiera się bez tekstu, u mnie przynajmniej. Sprobuję z Opery…dzięki.

mozesz miec rowniez 2 przegladarki i w razie infekcji dla pewnosci sprawdzasz skanerami on-line … a na codzien korzystasz z Opery … :wink:

nie musisz ściągać z Microsoftu, ściągnij nawet z tego vortalu