Z rmvb na avi 700MB?

Jest ktoś w stanie podać mi instrukcje co jak i gdzie i jakim programem mogę skonwertować film rmvb na avi żeby miał ok. 700MB bo w RM Converter wyszły mi 2 GB!!

Albo podzielić i nagrać na 3 CD 700 MB,3*700=2100=2GB i 100 MB,zwykłe płyty CD kupisz za parę groszy,innaczej konwersja może jedynie polegać na większej kompresji - widoczne efekty kompresji,zmiejszeniu rozdzielczości filmu,pikseloza,gdy chcesz oglądać film na całym ekranie

A ile MB ma plik RMVB?

lazikar >>>350 MB

Prosta porada zauważ że niektóre filmy które mieszczą się na płytach CD maja ustawione np. tylko 12 bitow jeśli chodzi o ustawienia odwzorowania koloru (i wygladaja ok.) jak przy konwersji ustawiłeś np. 32 to automatycznie plik robi się gigantyczny

tez chcialem kiedys to przekonwertowac ale znalazlem kodeki do formatow real playera ktorych moga uzywac inne playery i porzucilem ten pomysl. z moich obserwacji wynika ze pliki rmvb jakos super fajnie kompresuja bo dosc dlugie pliki w dobrych rozdzielczosciach zajmuja podejrzanie malo miejsca jesli wiec taki plik przekonwertujesz na innego kodeka to zajmie ci to mniej wiecej tyyle ile napisales i chyba za wiele z ttym nie zrobisz …