Z telewizora na pc

Wiadomo, że można zrobić tak, by móc oglądać na telewizorze to, co widzimy na monitorze komputera, jak zrobić, by było odwrotnie, czyli to aby na monitorze wyświetlało się to, co aktualnie oglądamy na tv?

Dzięki za odpowiedzi.

kupić karte TV ?

A możesz wytłumaczyć na czym to polega i jakie karty są niedrogie a dobre?

Aha potrzebuja takiej karty, zeby podlaczyc dekoder c+. I nie wiem na czym to polega. Jaki kabel potrzebuję etc.

Proszę o wytłumaczenie, jeśli można.

y… polega to na tym że kupujesz tunet TV do którego podpinasz kabel od kablówki / anteny i masz z kompa TV :stuck_out_tongue:

nie drogie i dobre są karty winfasta

http://sklep.komputronik.pl/Tunery_TV_F … ,kat,1848/

mając karte TV komp jest jak TV więc możesz podpiąć pod niego co zechcesz :stuck_out_tongue:

ale jeśli dekoder ma stać w innym pokoju a ty dalej chcesz odbierać na kompie C+ to potrzebowałbyś karte satelitarną z wejściem na karte kodową … kiedyś widziałem gdzieś takie karty ale drogie były :stuck_out_tongue: ok 600 zł

A jakie kable potrzebue do tego?

Złączono Posta : 06.03.2007 (Wto) 22:15

I jęsli mam podłączony już telewizor do dekodera, to mogę jeszcze podpiąc karte tv. Jest tam tyle wyjść na tym dekoderze? Bo z telewizora żadnych wyjśc nie mam. Tylko PC-in i s video na telewizorze widzę. :frowning:

większość kart TV ma wejścia “antenowe” s-vide / video oraz dzwięk chinche L+R lub mały jack

tak ale wtedy na kompie i tv będzie leciał ten sam program :stuck_out_tongue:

I na pewno nie będzie problemu z niczym? Każdy telewizor lub dekoder jest kompatybilny z każdą kartą tv… I czy możliwe, że nie mam żadnych wyjść z telewizora? I co, gdy z dekodera ma powiedzmy tylko jedno wyjscie, do ktorego podlaczony jest tv?

oczywiscie ze z dekodera masz jedno wyjscie :smiley:

dlatego potrzebował jeszcze będziesz chociażby

TO

albo TO

i 5 sztuk (bo 6 sztuke powinineneś mieć :D) TEGO

słyszałeś o czymś takim jak trójnik ? :stuck_out_tongue:

kupując karte tV do kompa masz wtedy z kompa NOTRMALNY telewizor z tym że posiada on dodatkowe funkcje jak nagrywanie itp … :stuck_out_tongue:

nie powinno być problemu z niczym :slight_smile: