Z Visty z powrotem do XP

WItam , zainstalowałem windows vista hp , po tygodniu uznałem że ten windows jest mi nie potrzeby , uaktualniłem wcześniej xp do visty i teraz chcę jakoś zainstalować XP i żeby byly te ustawienia , lista programów , i same programy . Jak zrobić chociasz jedną z tych rzeczy ?? chcę mieć tak jak miałem wcześniej

:szukaj!!: :google:

zanim coś napiszecie to nie możecie tego poszukać na forum lub w google?? wyszukiwarka google została tak stworzona żeby nie gryżć tak samo jak i inne wyszukiwarki włącznie z tą na forum :slight_smile:

szukałem na forum , było żeby skopiować z windows.old ale ja nie mam tego folderu . Jak mam teraz to zrobić no pomóżcie mi prosze!!

Złączono Posta : 24.06.2007 (Nie) 20:34

dodam jeszcze że gdy wkładam płytke z xp do napędu , resetuje kompa , i gdy pojawi się kmounikat żeby nacisnąć dowolny klawisz aby się uruchomiła płyta ja naciskam i nic się nie dzieje

Złączono Posta : 24.06.2007 (Nie) 20:41

naprawde mój problem to wyjątek , nie ma nawet w Googlach nic o tym , pomóżcie , wasza pomoc to jedyna szansa

Nie ma to jak brnąć do przodu w coś co jest jeszcze niedopracowane… prawda. Z vista jest jeszcze mnustwo problemów i jakbym miał ją dzisiaj nabywać to bym sie nad tym mocno zastanowil. Moze przedrozmówca woli tak jak ja pracowac moze na starszym systemie ale w pelni sprawnym i praktycznie ze wszystkim kompatybilnym. Nie sadze zeby to był powód do krytyki.

już po wszystkim , vista źle robi format dysku nawet :confused: gdy zrobiłem partycje na viście i instalator xp nie wykrywał tych formatow partycji :confused: dopiero 2000 mi sformatował i poszło , Vista będzie sprawna tzn tak tylko lepsza niż jest teras za ok 1 rok :open_mouth:

a co według ciebie jest niedopracowane? może w beta 2 czy rc1,2 było nie dopracowane kilka elementów, ale teraz? jeśli vista byłaby nie dopracowana to by jej nie sprzedawali. to wasze komputery są po prostu nie przygotowane pod viste. dzisiaj już wszystkie komputery w dobrych sklepach są sprzedawane z vistą. XP to już przeżytek i programy pod ten system przestaną być tworzone. jak dotąd nie miałem jeszcze problemów z vistą. działają mi wszystkie programy, każdy zainstalowany został bez najmniejszych kłopotów. wszystkie sterowniki chodzą jak należy. partycje tworzy się szybko i przyjemnie. stabilność systemu oceniam na 6+ jak na microsoft. xp z tą samą konfiguracją potrafił się sypać po 5 tygodniach pracy co było dość irytujące. vistę mam zainstalowaną od stycznia i żadnych instalacji. to już pół roku na tym samym systemie. i to nie tylko moje zdanie tylko większości na tym forum. polecam zmiane kompów i wszystko będzie wam działało bardzo dobrze. pozdrawiam.

Złączono Posta : 25.06.2007 (Pon) 12:39

jakim cudem robi źle format dysku? coś chyba źle robisz. u mnie formatowanie przeszło bardzo dobrze, nie zauważyłem żeby coś było źle. vista będzie sprawna za rok? a skąd masz takie informacje? pracujesz w microsoft? heh dobre. vista co najwyżej będzie jeszcze bardziej ulepszona za rok a nie sprawna, bo sprawna to ona jest już w 100%:slight_smile: a pamiętasz jaki był xp na początku?? pewnie nie! nic pod niego nie działało jak należy, wszyscy na forach narzekali na ten system, że jest za dużo napchanych kolorowych ■■■■■ół, że 98 jest o wiele lepszy itp, itd. Recepta jest bardzo prosta. Zmiana komputerów i sami zauważycie co vista potrafi, jak szybko pracuje się z tym systemem i przedewszystkim jak stabilnie.

iwa nike

Łukasz14

Poznaliście już wcześniej konsekwencje OT - owania w działach technicznych.

Zapomnieliście - więc dla przypomnienia.

Nie chcecie pomagać, nie wiecie jak pomóc - nie zabierajcie głosu.