Za duza przezroczystosc

(Igorenek) #1

od jakiegos czasu mam nakladke vista transformation pack. jak wiecie, jest w niej ta bajerancka przezroczystosc :slight_smile: . nie denerwowalo mnie to do dzisiaj do godz 18:15 :wink: . Cos nacisnalem i word jest tak przezroczysty (wczesniej tak nie bylo :x ) ze sie nie da pracowac! ponizej zamieszczam screena

omg6yy.th.jpg

co z tym zrobic?

(Piti Dto) #2

pewnie gdzieś sie da wyłączyć przezroczystosc okien

(aero) #3

w pasku tray masz ikonkę program trans xp, czy alpha coś tam , wyłącz ją, i tyle,

(Igorenek) #4

nie mam :slight_smile: w menedzerze zadan tez nie ma zadnego procesu transxp ani alpha… :stuck_out_tongue:

(Bunio) #5

spróbuj tak

włącz Worda i naciśnij ALT [ciągle trzymaj] (powinno pojawić się okienko ,w którym zmniejszasz/zwiększasz przeźroczystość 8) )

(aero) #6

a cz ty przypadkiem sam nie określiłes jakie programy maja mieć przezroczyste okienka ??

jak nie da rady, odisntaluj tę vistę packa i zainstaluj ponownie, i nie zaznaczaj przezroczystości :wink:

(fiesta) #7

Tutaj obowiązuje krótka zasada

Nie wiem nie piszę.

Bajki możesz opowiadać młodszej siostrze :twisted:

(Kulpek) #8

ja po zainstalowaniu tego packa mam taki progam Glass2k (ikonka jest na pasku w prawym dolnym rogu… bodajze pasek przypominania) :lol: Wchodze w ustawieniai tam na dole jest taki niebieski pasek (taskbar transparency) i zwiekszam na maxa… sprobuj, moze pomoze 8)