Za ile moge go sprzedać

(Tuning Rpm) #1

Witam.

Tak jak w temacie :smiley:

PŁYTA GŁÓWNA P5L1394 ASUS

INTEL DUAL CORE E2160 1.8 x2

KARTA GRAFICZNA X1950 PRO 512mb

PAMIĘĆ 3GB KINGSTON

DYSK SAMSUNG 160 GB

NAGRYWARKA LG DVD CZARNA

ZASILAC MODE COM MC 350

(Mmiszczuk) #2

www.allegro.pl

(Kambor4) #3

550 - 650zł :wink:

(Mateusz Golebiowski) #4

ja bym go nie sprzedawał. Podkręć procka do 3 ghz zmień zasilacz na mocniejszy i dokup HD 4850 :stuck_out_tongue:

(Tuning Rpm) #5

Edge ale grafika bedzie poprawnie dzialac na tej plcie glownej ona nie ma 2.0 :slight_smile: http://allegro.pl/item423220878_plyta_a ... gblan.html

bede miał wynik w 3dmark 06 koło 12 tysiecy tak jak w testach 11000 taki wynik by miał :smiley:

(Mateusz Golebiowski) #6

Wersja PCIE 2.0 to pic na wodę bierz grafikę śmiało

(Tuning Rpm) #7

:slight_smile: to dlaczego z robili 2.0 nvidie też mają 2.0 :slight_smile: :slight_smile:

(Tuning Rpm) #8

grafike już dawno miałem kupić radeon hd4850 tylko właśnie sie wacham :wink: :wink: czy mi bedzie dzialać po prawnie :smiley: :smiley:

(Mateusz Golebiowski) #9

Po to żeby ludzi którzy nie mają pojęcia o sprzęte zrobić w jajo :? PCIE 2.0 nie różni się niczym od wersji 1.1 jedynie dostarcza więcej prądu karcie

(system) #10

Jednak się czymś rózni, przepustowością też na korzyść 2.0

(Tuning Rpm) #11

a zaile moge sprzedać grafike radeon x1950 pro 512 gry do dzisiaj chodzom dobrze na wysokich detalach i rozdziałce

1024x768 i 1280x1024 gry nfsps crysis cod4 fifa08 pes 08 :smiley: :smiley:

(Tuning Rpm) #12

grafika ma jakies pół roku i jest na gwarancji

(Kambor4) #13

Ja bym na twoim miejscu zmienił 3 rzeczy:Zasiłka na mocniejszą i mobo. :wink:

==============

K.

(Tuning Rpm) #14

czyli co zasilka to na pewno i grafika :wink: :wink:

(Mateusz Golebiowski) #15

Taa na papierku bo i tak podłączasz dodatkowe zasilanie co nie czyni żadnej róznicy. w szybkości też nie ma bo PCIE 1.1 pracuję z szybkością 16x jak 2.0 16x

(system) #16

Sprzęt świetny, nie sprzedawaj go przypadkiem...

(Tuning Rpm) #17

:wink: dzięki tylko sobie zmienię grafike, ale ogólnie to bym nie zmieniał grafiki bo wszystkie gry na fulla chodzi mi, się nie zacinają nie narzekam tylko chce coś nowszego i jeszcze szybszego :wink:

(Mateusz Golebiowski) #18

Osobiście bym zmienił tylko zasilacz na mozcniejszy i podkręcił procka do 3 ghz i tyle a jeżeli grafika wystarcza to i kartę

(system) #19

Popieram Edge

(Tuning Rpm) #20

zobacze i dzieki wam ale chyba zmienie grafike i zasiłke :slight_smile: :slight_smile: