Za ile mogę sprzedać nokię 7250i?


(Jadwiga Poczta) #1

na ile wycenilibyście dwuletnią nokię 7250i? jest z pierwszej ręki, nie jest zepsuta, nie jest bardzo zniszczona tylko troche porysowana z tyłu i ekranik co jest chyba normalne po 2 latach ciaglego uzytkowania... do tego oczywiscie ładowarka, instrukcja w pudełku oryginalnym, słuchawki do jej wewnetrznego radia i jeszcze spoza oryginalnego sprzetu kabel usb do kompa (ale nie firmowy, kupiony na allegro pozniej) czy moge w ogole ten kabel do reszty dolaczyc wraz ze sterownikami czy to bedzie jakies tam niezgodne z prawem wykorzystywanie czyjegos programu czy cos w tym stylu?


(artide2) #2

allegro oglądane ??


(Jadwiga Poczta) #3

przegladalam tam, ale ceny wszyscy mają baaardzo zróżnicowane... to zalezy od czegoś konkretnego? chciałam zobaczyc co wy myslicie o cenie za taka komorke, chocby takiej zeby zaproponowac komus orientacyjnie i tak zainteresowany bedzie sie targowal i ustalal inna


(Skr3czu) #4

Możesz wsytawić na 7dni od 1zł (licytacja) ;]


(M Kupczynas) #5

Po cenach na Allegro to bez papierów, kartonika itp. ok. 150-200zł, z kartonem, papierami itp. ok. 300zł. Jak znajdziesz jakiegoś fraj... takiego co się nie zna, możesz wyciągnąć więcej :stuck_out_tongue: .