Za ile moge sprzedac ten zestaw:)?

Witam moj kolega chce sprzedac komputer skladany z nowych czesci z hurtowni calosc ma może z tydzien , i za ile on może go sprzedac.Czekam na wasze opinie:)

Profesjonalna obudowa THERMALTAKE TSUNAMI DREAM (aluminiowa z bocznym oknem + 3 ciche wentylatory… w tym jeden podświetlany na niebiesko) kolor obudowy srebrny

  • Zasilacz QOLTEC model XTREMPOWER 525 WATT ! zasilacz dla wymagającego sprzętu, z podświetlonym na niebiesko wentylatorem

  • Procesor DUAL CORE INTEL PENTIUM 4 D805 2,66GHz socket 775 BOX + oryginalny wentylator INTEL ! nowy dwurdzeniowy procesor Intela (procesor działa stabilnie na 3,66 GHz i więcej! )

  • Dodatkowo zamontowany wentylator ARCTIC COOLING FREEZER 7PRO! bardzo wydajny i cichy wentylator procesora

  • Płyta główna ASUS model P5ND2 SLI… socket 775 BOX chipset nForce4 Intel Edition + SLI ( możliwość montażu 2 kart graficznych ! )

  • Pamięć DDR2 1GB DUAL CHANNEL 533MHz

  • Karta graficzna GeForce 7600GT SILENT PIPE II PCI-e / 256MB DDR3 / HDTV suport

  • Karta muzyczna 7.1

  • Dysk 250GB SATA2 WD CAVIAR

  • FDD 1,44MB czarna

  • Nagrywarka DVD RW PIONEER 110D czarna

  • Napęd DVD-ROM LG x16 czarny

  • Głośniki 2.1 LOGITECH X230 ( 2 + subwoofer ) kolor czarny

  • Mysz LOGITECH LASER MOUSE MX1000 (laserowa mysz bezprzewodowa ) czarna

  • Neon świecący na czerwono

  • Kabel ATA133 do podłączenia DVD RW i DVD RAM okrągły świecący na zielono (kabel ma oddzielne zasilanie do podświetlenia)

  • Monitor 19 cali LCD MIRO 8ms. z DVI + kabel DVI

Niech kolega wystawi na Allegro, i zobaczy ile dostanie

Albo poszukaj na Allegro danej czesci, pododawaj wszystko o oblicz.

patrzyłem na allegro ale to czasu zajmuje i wszystkich czesci nie dostane.A ja chce usłyszec wasze opinie a nie ile mi da ktoś z allegro:)

Ps. czy oplaca sie go sprzedac z monitorem za 4520zł a bez monitora za 3500zł???

Przecież jak kupił go niedawno to chyba wie ile za niego dał, niech spuści ze 100 zł i sprzedaje :!:

tak wie za ile niego dał , ale nieorientujemy śię za ile możemy go sprzedac więc może od któregoś z was śię dowiem za ile byście sprzedali taki zestaw:).Pozdrawiam

a ja co napisałem powyżej ?

wiem dzieki jesteś jedyny:]

Ja powiem to samo :mrgreen: