Za ile sprzedać tv Thomson

Za ile byście sprzedali telewizor Thomson 28DF22E (28cali)925cc5dc9f3fdcb9m.jpg, 10-letni, stereo, 99 kanałów z telegazetą, wejście na słuchawki, wejście video, z dwoma pilotami 3e5c8abc117532acm.jpg :arrow: d0052570be343820m.jpgten ma przciski do magnetowidu :-), gniazda AV1-AV2.

Sprzedał to bym go jak najdrożej się tylko da:P lecz nie kupiłbym go za więcej jak 80…

Dokładnie jak kolega pisze do 100 zł możesz śmiało żądać więcej nie oczekuj. W końcu to tylko Thomson gdyby to był np Sony z serii Trinitron lub Wega można by bylo wyciągnąć więcej…

A co ze stanem technicznym?

wystaw za 150zł. Jeśli stan bdb to zejdzie. Nie każdego stać na nowy za 1500 zł

OK :slight_smile:

To 150 powinieneś wziąć :slight_smile:

Dziś trudno by było kupić CRT, a jak już to taki to do 1000zł Jak patrzyłem rok temu

No właśnie dziś nie ma dobrych tanich TV…pozostały tanie badziewskie LCD wciskane na każdym kroku… :?

Podziękuj za to UE :stuck_out_tongue:

Czemu EU?? pewnie coś z ekologią ?

Telewizory się zmieniają, technologie i wszystko jakoś musi nadążać za marketingiem Firm heheh :smiley:

Bo tak na prawdę połowa z tych nowinek wszelkiego typu To Facelifting :smiley:

Jak by nie zakaz unijny TV z kineskopami CRT produkowane by były nadal.

Kupiłem do garażu ost tv na allegro 32cale Panasonica z płaskim ekranem, dałem 280zł. Za Twój wiecej niż 100 raczej nie dałbym.

ja tez muszę pozbyć się poczciwego Elemisa bo tylko miejsce zajmuje i tak planuje go za 100zł puścić bo więcej nie ma co(bądź za 10zł jak nie będzie odezwu)bo wyrzucać go na śmieci trochę szkoda bo jeszcze dobry Tv i nie jednemu LCD by nakopał(mam porównanie co prawda z monitorem ale LCD to LCD). Swego czasu był najlepiej wyposażony (miał nawet PiP :smiley: ) i kosztował moich rodzicieli ponad 2 tys. ale co z tego taka kolej rzeczy CRT wyszły z mody a teraz każdy chcę być modny i tacy biedacy skrobią jak tylko mogą bo dnie portfela żeby uzbierać te minimum 1000zł na badziewne LCD które zazwyczaj dużo gorzej świeci niż CRT…

Ja tam mam CRT i jestem Zadowolony Tylko niestety format 4:3 a teraz w chodzi 16:9 i trzeba będzie nie długo zbierać na Ten nowy wymysł techniki, ale to jak wszystkie stacje zaczną stale nadawać 16:9 :stuck_out_tongue:

Ja tam mam plazmę i nie narzekam w końcu te 50" :slight_smile:

Na allegro już takich telewizorów nie ma, nie wierzysz KLIKNIJ.

Wątpię czy na allegro to sprzedasz, szybciej znajomemu to opchniesz.

Coś kiepsko szukasz :stuck_out_tongue:

http://allegro.pl/listing/search.php?ca … =1&string=

Nie jestem znawcą, ale co do formatu to chyba nie ma róznicy czy jest to CRT czy LCD. Ostatnio oglądałem Planete na tym własnie tv co w temacie i miałem ucięte napisy- nazwiska danej osoby wystepującej w danym filmie dokumentalnym, zmieniałem z formatu 4:3 na 16:9 i nic to nie dało, dalej nazwisko było ucięte. To samo mam na 32’’ LCD, mimo, że format jest ustawiony na automatyczny ( taki zaleca instrukcja obsługi ) to też mam czasami ścięte nazwiska itp. Dlatego poszukałem na necie na ten temat i tyle co zrozumiałem :slight_smile: to problem polega na tym, że dany np. film dokumentalny jest nagrywany w formacie takim jakim nie ma w tv - chyba coś takiego :slight_smile:

Tu na ten temat czytałem :arrow: http://pl.wikipedia.org/wiki/Format_obr … no.C5.9Bci

a co do tematu to widziałem tv CRT 14’’ w sklepie za 300 zł z groszami, jedynymi jego plusami to to, że na gwarancji i nowy :slight_smile:

A no ma , bo jak się ma TV 4:3 to jeśli ma możliwość i przestawisz na 16:9 to będą paski i obraz jest automatycznie mniejszy.

Co do ustawień parametrów formatu na automatyczne to chyba najgorsza bocja, przynajmniej z moich doświadczeń. każdy kanał jakoś inaczej nadaje, raz 4:3 raz 16:9 i potem raz tv załapuje zmianę raz nie.

Dużo tez zależy od ostawień tunera(dekodera) chyba z naziemnej się ogląda.

NA allegro wszystko się da sprzedać hehehe :stuck_out_tongue: A takie TV są jeszcze w sklepach hehehe jest to rzadkość ale jeszcze można spotkać :smiley:

@womperm

Nic dziwnego ze nic nie znalazłeś chyba ze to jakiś nowy rodzaj CTR telewizorów :o

hahaha ctr to może i nie ma trzeba było szukać raczej pod hasłem crt innymi słowy kategoria kineskopowe na allegro 8)