Za jaką cenę wystawić komputer na allegro?

Witam. tak jak w opisie. planuje sprzedać kompa i zakupić PS3 :slight_smile: podaję specyfikację peceta :

Gigabyte M52L-S3P

Athlon 64 x2 6000+

Radeon 4670 512 GDDR3

Patriot 800 mhz CL4

Cooler Master Elite 334 Cooled by 2x Akasa Ultra Quiet Fan 120mm

Tagan TG 480-U15

na wszystko oprócz zasilacza jest gwarancja . na wszystko fakturki itp :slight_smile: ja za niego zapłaciłem około rok temu 2100 zł (składałem) .

noi za ile takie coś mógłbym sprzedać ? około ? :slight_smile: Pozdrawiam .

PS:

czy 1500 zł dostał bym za niego ?

Ile GB RAM`u ? w podpisie i w poście masz tylko producenta, opóźnienie i częstotliwość…

Popatrz ceny twoich podzespółów na allegro i się dowiesz ile jest warty,no jak dla mnie twój komputer w całości napewno nie jest warty 1500 zł.

1200-1300zł możesz zarządać

noo 1500 zł tak napisałem . chce poprostu za ten komputer kupić PS3 :slight_smile: i czy to jest realne ? ramu 2 GB w jednej kości .

1500 zł nie ma szans ,na allegro w tej cenie nawet znajdziesz lepszy zestaw a składając samemu podzespoły to wogle.

Podobny zestaw jest u nas w mieście. Cena 1000 zł z tym, że karta posiada 1 GB pamięci, ram GEIL zamiast Patriota. Procesor Athlon 64 X2 6400+ Black Edition. Skoro ten zestaw wycenili na 1000 zł to Twój teoretycznie jest tańszy. Teoretycznie gdyż jest warty tyle ile za niego zapłaci kupujący