Za krótki przewod ethernet przy LiveBox

Witam

Mój problem to tak jak wyżej i teraz pytanie czy mogę sam na własną rękę kupić dłuższy przewód np.

http://sklep.avt.pl/go/_info/index.php?id=492598&item=1#menuc

czy akurat musi to być ten od TP ? Czy ten przewód jest uniwersalny i na byle którym będzie działać net ?

Kup zwykły przewód sieciowy przyzwoitej jakości.

Czyli nie ma to znaczenia i mogę spokojnie kupić z powyższej strony lub oby to był ethernet ?

Tak, ale nie kupuj najtańszego bo różnie np. z trwałością wtyczek bywa a i skrętka może być kiepskiej jakości.

A możesz mi polecić stronę gdzie mogę kupić jakieś lepsze ? Pytam bo u mnie w miasteczku raczej nie będzie.

W pierwszym lepszym sklepie komputerowym powinni mieć, albo ci zrobią od ręki.

I nie przesadzajmy z tą jakością, zarówno kabel jak i wtyczki są standardowe.

Lepiej kup ethernet wiem bo sam go mam lv 2.0 np kompa masz w pokoju a telewizor w salonie masz telewizor z dekoderem odleglosc np wynosi 4m oryginalny kabel z tp ethernet ma 1m takze zainwestuj w ETHERNET

Kaczor u mnie jest trochę ciekawiej bo mam telewizor w tym samym pokoju, postawiłem LB jak najbardziej się dało od kompa, żeby szło podłączyć, a i tak z 0.5 m tam brakowało do TV. Więc kupie sobie jakiś dłuższy kabel, dzięki wszystkim za informacje.

Nie róbcie koledze wody z mózgu. Tak jak wcześniej napisał Slawlos, najzwyklejszy kabel sieciowy, którego dowolną długość dostanie w KAŻDYM sklepie komputerowym. Nawet na wsi, jeśli akurat jakiś będzie :slight_smile: Co za bzdury o SPECJALNYM kablu ETHERNET?!