Za słaby komputer?

(Matiz21) #1

Witam.

Mam gre terrorist takdown 2 i potrzebuje ona wymagań 2ghz procesor, grafika 64mb i 512mb ram. Ja mam komputer procesor 2.66ghz, 512mb ram, 256mb karta graficzna.Gra dopiero działa dobrze na minimalnych ustawieniach ale są kwadraty a na niskich się tnie. Komputer automatycznie ustawia ustawienia na średnie to wogóle grać sie nie da. Napiszcie co mam zrobić aby pograć bez kwadratów?

(system) #2

Podaj dokładnie jaką masz karte graficzną, nie liczy się tylko jej pamięć, ale i inne rzeczy jak np pixel shadery

(Kaka') #3

matiz21

Zacytuję regulamin, który zobowiązałeś się przestrzegać podczas rejestracji na tym forum:

W tym momencie łamiesz postanowienia tego punktu nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte surowe konsekwencje.

(piotrekplay) #4

co to za procesor? jaką masz kartę graficzną? bo jeśli to jakiś shit to nawet 1GB pamięci na niej nie starczy

co do RAMu to jeszcze drugie 512mb by się przydało :stuck_out_tongue:

(outca$t.) #5

Może to wina pamięci, która nie może uciągnąć reszty. Bo to 512 to minimum pamięci?

matiz21 , radzę jednak zapoznać się z linkami które podał Ci kaka' i tym razem zmienić temat na taki, który będzie KONKRETNIE mówił o problemie.

(Olej 4) #7

Kwadraty? Rozumiem, że chodzi o artefakty. Podaj dokładny model karty graficznej. Zainstaluj najnowsze stery do grafy.