Za słaby komputer?

Witam.

Mam gre terrorist takdown 2 i potrzebuje ona wymagań 2ghz procesor, grafika 64mb i 512mb ram. Ja mam komputer procesor 2.66ghz, 512mb ram, 256mb karta graficzna.Gra dopiero działa dobrze na minimalnych ustawieniach ale są kwadraty a na niskich się tnie. Komputer automatycznie ustawia ustawienia na średnie to wogóle grać sie nie da. Napiszcie co mam zrobić aby pograć bez kwadratów?

Podaj dokładnie jaką masz karte graficzną, nie liczy się tylko jej pamięć, ale i inne rzeczy jak np pixel shadery

matiz21

Zacytuję regulamin, który zobowiązałeś się przestrzegać podczas rejestracji na tym forum:

W tym momencie łamiesz postanowienia tego punktu nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte surowe konsekwencje.

co to za procesor? jaką masz kartę graficzną? bo jeśli to jakiś ■■■■ to nawet 1GB pamięci na niej nie starczy

co do RAMu to jeszcze drugie 512mb by się przydało :stuck_out_tongue:

Może to wina pamięci, która nie może uciągnąć reszty. Bo to 512 to minimum pamięci?

matiz21 , radzę jednak zapoznać się z linkami które podał Ci kaka’ i tym razem zmienić temat na taki, który będzie KONKRETNIE mówił o problemie.

Kwadraty? Rozumiem, że chodzi o artefakty. Podaj dokładny model karty graficznej. Zainstaluj najnowsze stery do grafy.