Za wszelką cenę

(system) #1

Nowy Temat do rozluźnienia.

Na Polsacie ostatnimi miesiącami leci dość popularny program. Za wszelką cenę. Napewno są tu jacyś fani boksu. Kto waszym zdaniem wygra program?

(Losiu140) #2

Sergio Mora albo Peter Manfredo :smiley: !!

(Adampigan) #3

najbardziej mi szkoda tego gościa co tydzień temu odpadł, ładnie walczył ale jeden cios wystarczył by przegrał- szkoda.

(Duda) #4

No koleś był spoko,walczył też bardzo dobrze.

Ja myśle że wygra Sergio Mora ale kibicuje Manfredo :smiley:

(Adampigan) #5

:slight_smile: a uprawia ktoś z was boks?

(Mztswk) #6

Oglądałem pare razy.

Niezła reżyseria, każdy ruch, rozmowa. Dobrzy aktorzy. Ciekawe ile dostają i czy walki są ustawiane.

(iGreq) #7

Oglądałem tylko jeden odcienek :stuck_out_tongue: więc duzo nie moge powiedzieć

ale też mnie ciekawi czy:

Ja tam wole Gołote :wink:

Właśnie zdradziłęś największą tajemnicę takich programów telewizyjnych. Ale czy pomyślałeś o tych, którzy cały czas myślą że to wszystko to “na serio”? Ich świat przez Ciebie runął w gruzach. Zapłacisz teraz za ich wizyty u psychologów? A jak ktoś już się nie otrząśnie?

Też będę okrutny: MIKOŁAJ NIE ISTNIEJE :x :twisted:

(Adampigan) #9

Fakt to dziwne że przez dwie rundy bokser dostaje baty a potem ma nadprzyrodzone siły i to on dominuje na ringu

(Mztswk) #10

Nie, bo jestem skąpcem :smiley:

Ale moge podać pierwszego linka z google

http://www.zdrowemiasto.pl/zm/p/online/

(system) #11

Odrazu ustawione jakby programu nie mogli zdobyć. Zresztą ciekawe który bokser zgodził by się na ustawianie walk jeśli może wygrać 1 milion?

(system) #12

Boks nie, ale sztuki walki tak (wiem, że niewiele to ma ze soba wspólnego jeśli chodzi o filozofię, ale większości ludzi się kojarzy)… Przez ok. 3 lata…

(Duda) #13

ja nie,ale uprawiam (na własną rękę) wushu

a jaka to sztuka jeśli można wiedzieć ? :smiley: