Za wszelką cenę

Nowy Temat do rozluźnienia.

Na Polsacie ostatnimi miesiącami leci dość popularny program. Za wszelką cenę. Napewno są tu jacyś fani boksu. Kto waszym zdaniem wygra program?

Sergio Mora albo Peter Manfredo :smiley: !!

najbardziej mi szkoda tego gościa co tydzień temu odpadł, ładnie walczył ale jeden cios wystarczył by przegrał- szkoda.

No koleś był spoko,walczył też bardzo dobrze.

Ja myśle że wygra Sergio Mora ale kibicuje Manfredo :smiley:

:slight_smile: a uprawia ktoś z was boks?

Oglądałem pare razy.

Niezła reżyseria, każdy ruch, rozmowa. Dobrzy aktorzy. Ciekawe ile dostają i czy walki są ustawiane.

Oglądałem tylko jeden odcienek :stuck_out_tongue: więc duzo nie moge powiedzieć

ale też mnie ciekawi czy:

Ja tam wole Gołote :wink:

Właśnie zdradziłęś największą tajemnicę takich programów telewizyjnych. Ale czy pomyślałeś o tych, którzy cały czas myślą że to wszystko to “na serio”? Ich świat przez Ciebie runął w gruzach. Zapłacisz teraz za ich wizyty u psychologów? A jak ktoś już się nie otrząśnie?

Też będę okrutny: MIKOŁAJ NIE ISTNIEJE :x :twisted:

Fakt to dziwne że przez dwie rundy bokser dostaje baty a potem ma nadprzyrodzone siły i to on dominuje na ringu

Nie, bo jestem skąpcem :smiley:

Ale moge podać pierwszego linka z google

http://www.zdrowemiasto.pl/zm/p/online/

Odrazu ustawione jakby programu nie mogli zdobyć. Zresztą ciekawe który bokser zgodził by się na ustawianie walk jeśli może wygrać 1 milion?

Boks nie, ale sztuki walki tak (wiem, że niewiele to ma ze soba wspólnego jeśli chodzi o filozofię, ale większości ludzi się kojarzy)… Przez ok. 3 lata…

ja nie,ale uprawiam (na własną rękę) wushu

a jaka to sztuka jeśli można wiedzieć ? :smiley: