Zaawansowana edycja archiwum RAR

Witam,

mam problem. :smiley: Posiadam b. duży plik pobrany z internetu w 41 partach. W 20 z nich, plik ten posiada nazwę “A1” natomiast w pozostałych 21 partach, ten sam plik (dokładnie ten sam, to mogę potwierdzić) ma nazwę “B2” . Dodatkowo, całość 41 partów posiada hasło.

Chciałbym wypakować ten plik, jednak poszczególne programy wywalają niekompatybilność nazw plików. Nazwy pliku wewnątrz archiwum nie da się zmienić (pewnie dlatego że jest zaszyfrowany hasłem, które znam) .

Moje pytania : Czy istnieje program który wymusi zmianę nazwy w archiwum ? Albo czy istnieje program, który zdejmie (odszyfruje) archiwum, tak aby można był edytować w nim pliki ? A może jest jeszcze inny sposób aby wypakować plik, wskazując, jakie po kolei pliki ma program łączyć w jedno?

Pozdrawiam.

powiem tak jeśli ściągnąłeś sobie grę/film która nie była jeszcze nigdzie dostępna to odpuść sobie to był fake.

żeby dokonać jakiejkolwiek zmiany musisz znać hasło, żeby poznać hasło możesz próbować je złamać (licz się z tym że długie hasło metodą słownikową możesz łamać ok tygodnia, a metodą brutaforce gdy jeszcze w haśle są znaki specjalne to prawie nie do złamania przy długim haśle)

znam hasło.