Zaawansowana edycja wideo

mam problem, jak mogę wyciąć jedną osobę z tła z kreskówki i wkleić ją do tła z gry, tak żeby łaziła itp. jakich programów powinienem użyć??? chodzi o zrobienie krótkiego 2 min. filmiku jak ziomal z kreskówki łazi w grze (nie chodzi o wsadzenie tego do gry) proszę o pomoc, jakiego programu mogę użyć żeby zkamerować tło w grze nie używając aparatu, ani kamery (ewentualnie moge użyć kamery) :?: :?: o i chciałbym jeszcze podłożyć do tego muzykę xD

Nie wiem tego jak wyciąć, chyba ze będziesz bawił się klatka po klatce, ale to zajmie ci wieki…

żeby grę zapisać do filmu to polecam Super Screen Rekorder - płatny…

Jak użyjesz kamery będzie brzydka jakość - tak sadze.

A żeby np muzykę do AVI wstawić to łatwy jest Video Edit Magic, ale oczywiście tez płatny (nie mam 100% pewności ale chyba idzie tez to zrobić w VirtualDub) …

Podałem przykłady, następne osoby zapewne dadzą Ci jakieś free programy :wink: Pozdrawiam

mp3 do filmu to możesz tym:

Virtual Dub - podobno łatwo

ffmpeg - nie sprawdzałem czy i jak działa

filmik zrobić tym (nie sprawdzane, ale darmowe):

CamStudio

oRipa Screen Recorder 1.2.1

Free Screen Recorder

Bulents Screen Recorder

AutoScreenRecorder Free

thx, ale mam pytanie w jakim programie mogę oddzielić to tło choćby klatka po klatce???

Heh żeby robić klatka po klatce to musisz filmik wywalić na obrazki i potem każda po kolei edytować… To straszne, wyobraź sobie ze masz około 27 klatek na sekundę to masę do roboty…

Tu masz program free co wywali Ci na klatki film:

http://www.downloadjunction.com/product/store/27708/index.html

wiem że to straszne ale mam czas. Musze zrobić fajny filmik i wsadzić go na moją stronę (i kumpla)

no to ciachaj go na klatki tym programem wyżej i edytuj jakimś programem np darmowy PhotoFiltre, każda klatkę musisz po kolei robić, wklejanie postaci itd. A na koniec to znowu do AVI(lub innego formatu filmu) dać.

thx, ale roboty, P.S.mam przechlapane, ale sam sobie to postanowiłem zrobić

mam pytanie odnośnie tego programu do rozwalania na klatki, czy da sie nim potem to zlozyc do kupy?

nie wiem… chyba nie zaraz sprawdze

też juz sprawdziłem, wie ktoś jakim programem złączyć ok. 2000 obrazków w filmik???

Poszukaj w Google “jpgs to avi” lub coś takiego “jpgs to avi full” i wymyślaj coś… ja postaram się znaleźć ale dzisiaj już raczej nie… A tamten prog wyżej to niby full a jednak coś nie działa :expressionless:

"filmik zrobić tym (nie sprawdzane, ale darmowe):

CamStudio

oRipa Screen Recorder 1.2.1

Free Screen Recorder

Bulents Screen Recorder

AutoScreenRecorder Free

jakiej długości mogą być te filmiki i w jakim sa zapisywane formacie???

musiał byś sprawdzić po kolei, bo każdy woli co innego, a co długości to raczej aż się miejsce skończy - chyba