Zaawansowane udostępnianie sieci

Witam. Problem mój polega na tym, że dostałem ostatnio nowy internet (działa na Wi-Fi) i nie mogę z niego korzystać, bo mam w ustawieniach by mi nie pokazywało żadnych sieci, tylko te, które mam podłączone kablem do komputera. Koleją sprawą jest to, że nie połączę się kablem z tym routerem. Dochodząc do sedna sprawy gdy chce zmienić by pokazywało mi sieci, to nie wiem dlaczego po ustawieniu i zapisaniu tych zaawansowanych ustawień powraca to do punktu wyjścia.

post-257251-0-37225000-1411905261_thumb.post-257251-0-68758900-1411905279_thumb. 

To co pokazujesz - to opcje udostępniania. To co powinieneś pokazać - to ustawienia kart sieciowych.

Następna kwestia: jaki to router i dlaczego nie połączysz się z nim przy pomocy kabla ? Generalnie - nasuwa się mnóstwo pytań co do konfiguracji sprzętowej tak komputera jak i urządzeń dostępowych. Bez uzupełnienia informacji na ich temat nawet nie ma co gdybać.

Nie wiem czy dobrą rzecz wrzucam, ale spróbuje. Nie mogę za pomocą kabla bo to jest router przenośny i nie ma wejścia Ethernet. Router to jest z Playa, bo wziąłem go na próbę na tydzień.

Masz w ogóle w komputerze jakąś kartę WiFi ??