Zaawansowane udostępnianie sieci

(Szewcu100) #1

Witam. Problem mój polega na tym, że dostałem ostatnio nowy internet (działa na Wi-Fi) i nie mogę z niego korzystać, bo mam w ustawieniach by mi nie pokazywało żadnych sieci, tylko te, które mam podłączone kablem do komputera. Koleją sprawą jest to, że nie połączę się kablem z tym routerem. Dochodząc do sedna sprawy gdy chce zmienić by pokazywało mi sieci, to nie wiem dlaczego po ustawieniu i zapisaniu tych zaawansowanych ustawień powraca to do punktu wyjścia.

post-257251-0-37225000-1411905261_thumb.post-257251-0-68758900-1411905279_thumb. 

(Veers) #2

To co pokazujesz - to opcje udostępniania. To co powinieneś pokazać - to ustawienia kart sieciowych.

Następna kwestia: jaki to router i dlaczego nie połączysz się z nim przy pomocy kabla ? Generalnie - nasuwa się mnóstwo pytań co do konfiguracji sprzętowej tak komputera jak i urządzeń dostępowych. Bez uzupełnienia informacji na ich temat nawet nie ma co gdybać.

(Szewcu100) #3

Nie wiem czy dobrą rzecz wrzucam, ale spróbuje. Nie mogę za pomocą kabla bo to jest router przenośny i nie ma wejścia Ethernet. Router to jest z Playa, bo wziąłem go na próbę na tydzień.

(Veers) #4

Masz w ogóle w komputerze jakąś kartę WiFi ??