Zaawansowany Volume Mixer


(As4ell) #1

Witam,

poszukuję alternatywnego oprogramowania do wbudowanego w Win7 Volume Mixer'a. Chciałbym coś bardziej rozwiniętego i zaawansowanego abym mógł z góry określić jaka aplikacja na jakim poziomie głośności ma się włączać i aby tak było na stałe pomimo wyłączenia programu.

Wbudowany program każdorazowo przy włączeniu danego programu ustala poziom głośności na ogólny.

Proszę o pomoc.

Z góry dziękuję:slight_smile:


(Liones121) #2

Świetny program ponadto ma dużo więcej opcji

Volume2: http://www.dobreprogramy.pl/Volume2,Program,Windows,38701.html

Program wyposażony został w bogaty zestaw funkcji i opcji konfiguracyjnych, których próżno szukać w jego systemowym odpowiedniku. Pozwala on definiować m.in. szybkość i czułość regulacji, przyciski myszki oraz klawisze odpowiedzialne za zmianę głośności, a także harmonogram zadań, zgodnie z którym głośność będzie automatycznie zmieniana o wyznaczonej porze.

Na tym jednak zalety Volume2 się nie kończą. Ogromnym atutem aplikacji jest wyświetlanie na ekranie dodatkowego wskaźnika poziomu głośności. Jego wygląd, położenie na ekranie itp. konfigurowane mogą być w oknie programu. Do dyspozycji użytkownika oddano zestaw kilkunastu naprawdę ciekawych motywów (skórek) z pośród których każdy znajdzie odpowiedni wygląd dla własnych preferencji.

Volume2 działa z poziomu zasobnika systemowego, nie przeszkadzając użytkownikowi w codziennej pracy. Jego obsługa, pomimo braku polskiej wersji językowej nie powinna nikomu przysporzyć żadnych problemów

Jednak programu który zmienia głośność wraz z aplikacją nie ma ta jest najlepsza.

Pozdro ](*,)