Zabawka dla dziecka a'la mały majsterkowicz

Witam :slight_smile:

Poszukuję zabawki dla półtorarocznego Syna: szukam czegoś a’la Mały majsterkowicz , z ta różnicą, że chciałbym coś BEZPIECZNEGO związanego z elektryczności (lampi, żaróweczki, może diody?).

w ROZSĄDNEJ cenie :slight_smile:

Proszę o propozycje :slight_smile:

Pozdrawiam :slight_smile:

Takiemu maluchowi raczej bym nie kupował takich rzeczy, mały może

połknąć jakąś niewielką część lub się zadławić, uważam że to było by

dla niego niebezpieczne, małe części elektroniczne zawierają różne

szkodliwe substancje, które nie wiadomo jak mogą zaszkodzić

małemu organizmowi, powinieneś o tym wszystkim wiedzieć…

Zastanów się, bezpieczeństwo i elektryczność nie idą w parze, wszystkie normalne urządzenia lub przedmioty do obsługi elektryczności są małe bądź łatwo niszczą się na niebezpieczne dla małych dzieci elementy. Radziłbym ci poszukać bardziej na forach dla owych dzieci bo nie wiem jak inni, ale wątpię żeby ktoś tutaj był ci w stanie doradzić w takich sprawach. Możemy jedynie w prawdziwej elektronice, która dla dziecka nie jest wskazana. Jak bym miał dziecko to i 5-6 letniemu bym nie dał do łapy diody czy też żarówki. Połknie bądź pokaleczy się … Daj mu najlepiej wtyczkę do gniazdka, do tego goły kabel bez izolacji …

no ludzie, a czemu nie klocki, samochody, pluszaki…

ja nie pójdę nikomu na allegro szukać zabawek dla dzieciaka…

Wszystko w granicach zdrowego rozsądku: przecie nie dam małemu baterii do zjedzenia itp. Uściślając prośbę, dodam, że zabawa, jeśli będzie miała choć gram niebezpieczeństwa będzie prowadzona pod nadzorem dorosłego.

Nie popadajmy w skrajności: w zabawkach są różne urządzenia układy elektroniczne i wcale nie znaczy to, ze dziecko je je.

Do czego zmierzasz ? Chcesz żeby 1.5roczne dziecko zaczęło budować układy elektroniczne ?

A w wieku 2lat pewnie kupisz mu stację lutowniczą i nauczysz lutowania ?

Jeżeli chcesz rozwinąć w dziecku zamiłowanie do majsterkowania (tak mi się wydaje),

to może kup mu takie coś…

http://allegro.pl/klein-2805-victorinox … 20972.html

:smiley:

Krzywdy sobie na pewno nie zrobi, a do naśladowania dorosłych na pewno się nada,

choć to też jest od trzech lat…

:slight_smile: No całkiem nieźle - scyzorykiem to zapewne będę rozwijał w Maluchu pasję do rzeźbienia :slight_smile:

Maluch uwielbia, jak coś miga, gra, śpiewa itp. Szukam bezskutecznie jakiegoś układu elektronicznego np. z wieloma diodami, może z muzyką, najlepiej w zamkniętej obudowie, zasilanego baterią.

Klik

Klik

Klik

I faworyt: Klik

w sklepie z zabawkami kup mu laptopa uczącego go ma dużo miłych melodyjek np taki: http://allegro.pl/zabawka-laptop-dla-dz … ml#gallery lub kup na allegro

-ma i się znudził :slight_smile:

  • całkiem fajny pomysł
  • cóż, mam nadzieję, że nie zostanie Kubą Rozpruwaczem :wink:

Ma całkiem prawdziwego (starego, niemniej działa ), może zabawka wytrzyma dłużej :slight_smile:

Niemniej dziękuję za porady :slight_smile: