Zabespieczenie PC

witam posiadam KASPERSKIEGO IS 6.0 czy to jest dobre zabezpieczenie kąpa czy jeszcze cos brakuje.dzieki za odpowiedzi.miłego dnia.papap

zabezpieczenie jest dobre i kompleksowe choć doinstalował bym jeszcze Spybot-a i Ad aware

Obejrzyj sobie z dzialu demonstracje:

“Bezpieczny komputer krok po kroku”

Kaspersky jest obecnie najlepszy. Możesz jeszcze doinstalować WindowsDefender albo Adaware. Jeżeli korzystasz z sieci peer2peer koniecznie zainstaluj PeerGuardian. Z internetem łącz się przez serwer proxy zapewniający anonimowść. Polecam polskie dwa serwery proxy nie spowalniające połączenia internetowego:

193.219.28.144:8080 (w3cache.icm.edu.pl)

193.219.28.146:8080 (w3cache2.icm.edu.pl)

Złączono Posta : 20.02.2007 (Wto) 14:35

dodam, że sam korzystam z wyzęj wymienionego oprogramowania i serwerów proxy i czyje się komfortowo. :smiley:

Ja mam Kaspersky Anti-Virus Personal 5 PL i jest naprawde dobry :wink:

Zainstaluj sobię też takie programy:

  • Spybot - Search & Destroy

  • Ad-Aware SE Personal

i będziesz miał bdb. zabezpieczenia kąpa :mrgreen:

piotrburczyk dobry wybór. :wink: Ja mam dość długo i komp czysty. :mrgreen:

P.S. Polecam kupno słownika ort. :!:

Proszę zmienić temat postu na konkretny i używać polskich znaków,popraw błędy,opcja zmień i popraw.JNJN

Zależy wdg. kogo ;]

Nod32 również jest brany do światowej czołówki.

piotrburczyk tak jak piszą koledzy - jakiś antyspyware by się przydał i jeśli cenisz bezpieczeństwo kosztem upierdliwości to monitor rejestru :stuck_out_tongue:

Przecież Kaspersky IS 6.0 ma monitor rejestru wystarczy tylko odznaczyć w ochronie proaktywnej ->ochrona rejestru.

Też prawda :slight_smile:

W takim razie nie trzeba dodatkowo monitora rejestru ;]

Ja mam Avast!'a Ad-Aware. A jak antywirus sobie nie poradzi to mam Max_Delete :slight_smile:

na co dzień korzystam z Kaspersky Anti-virus 6.0 inie mam żadnych problemów, poleca.