Zabezpiczenie \ hasło \Skrót klawiszowy

Mam problem? Mam windows xp. Na nim mam service packa 2.pozniej autopatchera 2006.No i mam założone chasło na systemie.Mam jedno konto zabezpieczone hasłem.No i ktos mi grzebie se normalnie w moim w komputerze wchodzi jakims SKROTEM KLAWISZOWYM DO SYSTEMU AKTYWUJAC KONTO nie wiem co to jest za skrot.Ale nie moge sie przed tym zabezpieczyc .Czy ktos z was wie jak to wylaczyc , wylaczyc ten skrot albo cos zrobic zeby nie dało sie wejść.Jest ktoś z was w stanie mi powiedziec cos o tym.Musi być jakies całkowite zabezpieczenie w Tym systemie

przez sieć czy bezpośrednio??

czy ty jedyny korzystasz z komputera, czy też inni użytkownicy są zarejestrowani?

co do skrótu to nie ma takiego który by aktywował tą czynność.

jeżeli zostawiasz swoje konto aktywowane jest możliwość że przelogowując się nie trzeba podawać hasła. to jest taki mangament domyślny systemu. jest on do poprawienia tylko w windows xp professional nie home edition.

dla przykładu. po załadowaniu wszystkich odpowiednich czynników przez bios, następuje wybór konta. oba konta mają zadane hasła. osoba 1 loguje sie na konto 1 i po jakimś czasie przelogowuje się. osoba 2 ładuje konto 1 bo jest ono aktywowane i nie prosi system o powtórzenie hasła.

:expressionless:

Powiedz mi to jak sie tego pozbyć zeby nikt mi nie grzebal w komputerze??

Bo mówie powyłańczałem wszystkie konta aby swoje na hasło zostawiłem i niewiem.Wchodzi mi jakoś do komputera.Co to za windows.Badziewie jakies .Musisz mi powiedziec jak to naprawic albo cos zrobic zeby nie dalo sie wejsc w ogole.Co za gowno ten windows. Powiedz mi jak to zrobic

a w jaki sposób następuje włamanie?? włamywacz podchodzi do kompa gdy jesteś nieobecny czy włamuje się przez sieć??

Gdy jestem nieobecny podchodzi do kompa i wchodzi se normalnie legalnie.

Złączono Posta : 30.03.2006 (Czw) 14:21

ejjjjjjjjjjj powie mi ktos czy nie.Chyba ze sie na tym nie znacie???