Zabezpieczenia

interesuje mnie jeszcze zagadnienie dotyczace zabezpieczen a mianowicie dotyczących tych z p2p

jakie są bo kiedyś czytałem o tym ??

pozdrawiam

bo vista jest reklamowana jako najbezpieczniejszy system lepszy od xpka

i jakie zabezpieczenia ma lepsze od xp

p2p antywirusowe itd

antywirusa niema wbudowanego- miałbyć ale firmy typu symantec “protestowały” przeciwko włożeniu av do visty, z jakiego powodu niepamietam…

ma za to Defendera, UAC, zapore (lepsza niz w xp) no i aktualizacje automatyczne…

Ja osobiście na viscie niemam av- bo po co? skoro jest jeszcze mało virów na viste a po 2 zabezpieczenia w viscie typu UAC zapewniają bezpieczeństwo- żaden szkodnik (ani program)nie zainstaluje się bez zgody usera

:o

Złączono Posta : 28.08.2007 (Wto) 20:15

antywirusa niema wbudowanego- miałbyć ale firmy typu symantec “protestowały” przeciwko włożeniu av do visty, z jakiego powodu niepamietam…

ma za to Defendera, UAC, zapore (lepsza niz w xp) no i aktualizacje automatyczne…

Ja osobiście na viscie niemam av- bo po co? skoro jest jeszcze mało virów na viste a po 2 zabezpieczenia w viscie typu UAC zapewniają bezpieczeństwo- żaden szkodnik (ani program)nie zainstaluje się bez zgody usera

:o

brucemaster

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Na Forum używamy polskich znaków.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu.

W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku icon_edit.gif

Zignorowanie prośby będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Bzdura - wirusy z XP będą śmigać w większości tak samo na Viście, a UAC to nie panaceum na całe zło tego świata. Bezwzględnie program antywirusowy jest podstawą na każdym systemie.

a tam bzdura, dużo ludzi nie ma av na viscie i system działa jak należy…

Poza tym mam wgrany Norton Security Scan którym skanuje kompa co jakiś czas, jak dotąd nic nie wykrył…

do czasu :slight_smile:

lepiej słyszeć od kogoś o wirsuach na Viście niż samemu doświadczyć tej wątpliwej przyjemnośći

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?p=1212851

To, że dużo ludzi nie zamyka drzwi to nie powód żeby swoich nie zamknąć…

ja się czuje bezpieczny bez spowalniacza…