Zabezpieczenie dyskietki przed zapisem

po włożeniu dyskietki(nowa),nie mogę jej sformatować-komenda:włóż dyskietkę,nie jest chroniona przed zapisem.CO ROBIC?coS w biosie???

jaki komunikat pisze stacja FDD sprawna wogle i wykrywana przez

BIOS/system

A czy to jest sprawdzona porada ??

Zakryj okienko przesuwaną zaślepką w lewym dolnym rogu dyskietki.

Wydzielam z innego topica i przenosze do działu PROBLEMY.

Kamciu nie dorabiaj teorii do zwykłego bzdetu. :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

fiesta, mhh czlowiek chce sformatowac dyskietke - jest problems

i nie moze

a nie czytac twoich ironicznych wypowiedzi ihhi

jestes moderatorem w koncu :wink:

czy to nie jest zbyt banalne?

nowe dyskietki zwykle maja odblokowany zapis… nie spotkalem sie jeszcze z tym zeby nowa dyskietka wyciagnieta z pudelka byla zabezpieczona przed zapisem…

Dyć podałem mu sposób rozwiązania jego problemu.

Świadczy o tym wygenerowany komunikat do którego manio przez pomyłkę dodał wyraz nie.

Żeby sobie z tym poradzić nie trzeba sprawdzać wykrywania napędu w BIOSIe i stąd mój jak uważasz ironiczny komentarz.

Zamiast gdybać może poczekajmy na odpowiedź zainteresowanego.

To że jest nowa to wcale nie świadczy o tym ze ktoś mógł sie bawić i odkryć okienko zabezpieczające.

po pierwsze nie podoba mi sie kiedy ktokolwiek nazywa cos mianem “bzdetu”. Fiesta, pamietaj ze nie wszyscy wiedza wszystko, a to co dla jednego jest bzdetem dla drugiego moze byc wielkim problemem. na pewno nie chcial bys uslyszec ze to z czym masz problem jest zwyklym bzdetem. to po pierwsze

po drugie dziwi mnie jedna rzecz…

po co formatowac nowa dyskietke :?

Boniu ale się czepiasz.

Przecież udzieliłem odpowiedzi zainteresowanu. A określenia bzdet użyłem w zdaniu kierowanym do Kamci a nie do usera (nawiasem musisz przyznac że jeżli jest to “odkryte okienko” jest to banał).

DYSKIETKA JEST USZKODZONA !!

wcale nie zlosliwie musze stwierdzic ze to zalezy…

bo zauwaz ze jesli ktos ma po raz pierwszy stycznosc z dyskietka nie wyczyta nigdzie jak sie ja zabezpiecza lub odbezpiecza…

Nie porownujac… spojrz ze dla Ciebie odpowiedz na pytanie np ile jest 23+24+25 bedzie banalna… ale zadaj to samo pytanie 6-cio latkowi… i co? :slight_smile:

1 - Bardzo proszę o trzymanie się tematu, który dotyczy problemu

formatowania dyskietki, a nie dyskusji z moderatorem.

To nie jest dział Na Luzie .

2 -

Przypominam, że to Ty właśnie jako pierwszy oceniłeś ten

problem więc daruj sobie.

Czy aby na pewno pierwszy?

Przyznaje jednak ze w moich wypowiedziach brak konsekwencji…

Nie bede sie staral udowadniac ze biale jest czarne

P.S.

prosze, nie nazywaj mnie pierwszym… nie chce byc wezwany przed komisje sledcza… oni chyba szukaja “Pierwszego” :slight_smile:

Fucktycznie - :oops:

Ale jednak sam to tak oceniłeś - to fakt.

Skończ Waść wreszcie - to nie Na Luzie.