Zabezpieczenie dyskietki przed zapisem

(Borkoo) #1

po włożeniu dyskietki(nowa),nie mogę jej sformatować-komenda:włóż dyskietkę,nie jest chroniona przed zapisem.CO ROBIC?coS w biosie???

(Xiao19) #2

jaki komunikat pisze stacja FDD sprawna wogle i wykrywana przez

BIOS/system

(fiesta) #3

A czy to jest sprawdzona porada ??

Zakryj okienko przesuwaną zaślepką w lewym dolnym rogu dyskietki.

Wydzielam z innego topica i przenosze do działu PROBLEMY.

Kamciu nie dorabiaj teorii do zwykłego bzdetu. :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

(Xiao19) #4

fiesta, mhh czlowiek chce sformatowac dyskietke - jest problems

i nie moze

a nie czytac twoich ironicznych wypowiedzi ihhi

jestes moderatorem w koncu :wink:

(system) #5

czy to nie jest zbyt banalne?

nowe dyskietki zwykle maja odblokowany zapis... nie spotkalem sie jeszcze z tym zeby nowa dyskietka wyciagnieta z pudelka byla zabezpieczona przed zapisem...

(fiesta) #6

Dyć podałem mu sposób rozwiązania jego problemu.

Świadczy o tym wygenerowany komunikat do którego manio przez pomyłkę dodał wyraz nie.

Żeby sobie z tym poradzić nie trzeba sprawdzać wykrywania napędu w BIOSIe i stąd mój jak uważasz ironiczny komentarz.

Zamiast gdybać może poczekajmy na odpowiedź zainteresowanego.

To że jest nowa to wcale nie świadczy o tym ze ktoś mógł sie bawić i odkryć okienko zabezpieczające.

(system) #7

po pierwsze nie podoba mi sie kiedy ktokolwiek nazywa cos mianem "bzdetu". Fiesta, pamietaj ze nie wszyscy wiedza wszystko, a to co dla jednego jest bzdetem dla drugiego moze byc wielkim problemem. na pewno nie chcial bys uslyszec ze to z czym masz problem jest zwyklym bzdetem. to po pierwsze

po drugie dziwi mnie jedna rzecz...

po co formatowac nowa dyskietke :?

(fiesta) #8

Boniu ale się czepiasz.

Przecież udzieliłem odpowiedzi zainteresowanu. A określenia bzdet użyłem w zdaniu kierowanym do Kamci a nie do usera (nawiasem musisz przyznac że jeżli jest to "odkryte okienko" jest to banał).

(Bjkaras) #9

DYSKIETKA JEST USZKODZONA !!

(system) #10

wcale nie zlosliwie musze stwierdzic ze to zalezy...

bo zauwaz ze jesli ktos ma po raz pierwszy stycznosc z dyskietka nie wyczyta nigdzie jak sie ja zabezpiecza lub odbezpiecza...

Nie porownujac.. spojrz ze dla Ciebie odpowiedz na pytanie np ile jest 23+24+25 bedzie banalna.. ale zadaj to samo pytanie 6-cio latkowi... i co? :slight_smile:

(Asterisk) #11

1 - Bardzo proszę o trzymanie się tematu, który dotyczy problemu

formatowania dyskietki, a nie dyskusji z moderatorem.

To nie jest dział Na Luzie .

2 -

Przypominam, że to Ty właśnie jako pierwszy oceniłeś ten

problem więc daruj sobie.

(system) #12

Czy aby na pewno pierwszy?

Przyznaje jednak ze w moich wypowiedziach brak konsekwencji...

Nie bede sie staral udowadniac ze biale jest czarne

P.S.

prosze, nie nazywaj mnie pierwszym... nie chce byc wezwany przed komisje sledcza... oni chyba szukaja "Pierwszego" :slight_smile:

(Asterisk) #13

Fucktycznie - :oops:

Ale jednak sam to tak oceniłeś - to fakt.

Skończ Waść wreszcie - to nie Na Luzie.