Zabezpieczenie komputera

Siemka!!

Ostatnio na allegro widziałem coś ciekawego…programik+pendrive z jakimś kluczem - jeżeli chce sie uruchomic komputer to trzeba włożyć pendrive do portu USB i dopiero sie komp uruchamia:D Wiece moze jak cos takiego zrobic samemu??

PS mam pendrive ale nie mam tego programu a i nie wiem jak zrobic klucz na pendrive

moze podaj link do tej aukcji :x

Aukcja była wystawiona jakieś 2-3tyg temu:D:D:D a przypomniałem sobie o tym dzisiaj…więc sory no ale nie mam linku

To dziłało na zasadzie takiej jak czytnik lini papilarnych - aby uruchomic kompa musisz zeskanowac kciuk:D tylke ze tu musisz podlaczyc pendrive

no to w takim razie musi byc jescze czytnik lini papilarnych :wink: ale nie sadze aby to zdalo swoj egzamin :x

O to chodzi?

:arrow: http://allegro.pl/show_item.php?item=56271677

No cos wtym stylu tylko tam aby uruchomic windowsa bylo trzeba byl;o wlozyc prndrive

  1. No to możesz na tej wirtualnej partycji zainstalować wina i tyle :stuck_out_tongue: może i głupi pomysł ale zawsze jakiś :slight_smile:

kahn00 robią cie w balona z tym pendrivem bo takie coś bankowo nie istnieje bo co ma programik do windowsa w biosie jak sie komp uruchamia??? no więc właśnie NIE KUPUJ TEGO CZASEM(DOBRA RADA :smiley: :smiley: ):slight_smile:

VOIDS chyba chodzi o to że jak uruchamiasz wina to zamiast w loginie wpisywać hasła to wkładasz pendriva tak jak czytnik lini papilanich

No cos w tym stylu…zamiast loginu i hasła wkładasz pendrive a i ponoc to też działa na stronach www(wkładasz i sie jakoś loguje):smiley:

no jescze sie z takim czyms nie spodklaem i watpie zeby to dzialal tak jak jest zakladane :x

a ha chyba że tak to zmienia bieg rzeczy dzieki atu tech :smiley:

No a jak żebym się zalogował na forum dobreprogramy.pl to wkładam pendriva i się loguje :stuck_out_tongue: 8) :przytul:

Voids A4tech a nie Au tech Bo się pogniewamy :evil:

niektóre płyty główne MSI miały coś takiego fabrycznie jak się dobrze skonfigurowało to bez tego nie uruchamiał się win. Ale nie wiem czy coś takiego można zrobić samemu :roll:

Daruj sobie :smiley: