Zabezpieczenie wyłączenia programu przez innych użytkowników

Tak jak w temacie poszukuje sposobu lub programiku uniemożliwiającego wyłączenie programu przez innych użytkowników komputera.

Konkretnie chodzi mi o program emule ,który notorycznie wyłącza mi mój niedorozwinięty brat.Proszę o pomoc.

Złączono Posty : 21.01.2007 (Nie) 18:21

Wyłączenie programu możliwe tylko po podaniu hasła

(w poprzednim poście napisałem tak jakby wogóle niemożna było wyłączać)

A nie będzie prościej założyć bratu drugie konto uzytkownika w windowsie?

Odpal komputer na swoim koncie włącz emule, następnie przełącz uzytkownika (NIE wyloguj) i niech sie dzieciak bawi :]

No stary aż taki dzieciak to on nie jest,łatwo to minąć.

Naprawde nikt nie wymyślił takiego programu ,któryby uniemożliwiał wyłączenie aplikacji bez wcześniej podanego kodu?

A gdybyś swój profil zabezpieczył hasłem ? wtedy by nie mógł sie przełączyć do Ciebie zeby wyłaczyć emula (chyba, bo tak nie próbowałem) spróbuj!

zawsze zostaja opcja ostateczna… dogadać sie z bratem zeby nie wyłączał Ci tego emula xD

To tak jak wygaszacz ustawić na hasło,a mi chodzi o to żeby brat mógł korzystać ze wszystkiego ,ale nie mógł mi wyłączyć emula

yy chyba nie zrozumiałeś. właśnie sprawdziłem to co napisałem wcześniej :stuck_out_tongue: i najlepsze rozwiązanie to załozyć dwa profile w windowsie, na swoje dać hasło, odpalić emula i następnie przełączyc bratu na jego profil, będzie mógł w pełni korzystać z kompa natomiast nic nie zrobi z tym emulem

No kurde,To ma ktoś inny pomysł?

Złączono Posty : 25.01.2007 (Czw) 20:50

Utworzyłem tak jak proponowałeś mi dwa konta ,moje pytanie może banalne ale jak mam zalogować konto brata nie wylogując swojego?