Zabezpieczona płyta

Dostałes juz odpowiedz…

I na tym powinna się zakończyć ta dyskusja!

Ok, dostałem już odpowiedź, ale to jest tylko opinia tego usera. Ja chciałem poznać także opinię innych!

Dawanie porad jak przekopiować zabezpieczoną płytę nie ma żadnego zwiążku z piractwem. Każdy ma prawo do zrobienia 1 (słownie JEDNEJ) kopii legalnie zakupionego przez siebie programu/gry.

To zabezpiecznie płyt przez producentów oprogramowania jest nielegalne, ponieważ utrudniają oni nam legalne wykonanie kopii zapasowej zakupinego przez nas programu/gry.

Więc nie pisz tu głupot, że jest to nielegalne, jak JEST!

A co do licencji to pisze w nich, że zabronione jest wykonywanie kopii programu/gry na inny niż własny użytek.

Według mnie CloneCD powinien sobie z tym poradzić, ja osobiście legalnie wykonałem kopię zapasową tej gry w Alcoholu, więc rób jak chesz.

Tak na marginesie to całkeim pokźną bazę informacji na temat kopiowania płyt możesz znaleźć na http://www.cdrinfo.pl

Może bez obrażania!

A jeżeli już takim językiem się posługujemy, to powyższe (jak dla mnie ) jest głupotą!

O tym decyduje licencja, a takowej nie wklei tu autor topica, ponieważ domniemuję, że na to nie zezwala!

Wielkie dzięki pablo_m za pomoc!

Czy pisząc, że piszesz głupoty w jakiś sposób obraziłem twoją osobę (nie licząc dumy oczywiście)

Sam sobie zaprzeczasz! Dziwne to trochę, ponieważ cie nie obraziłem, a ty wyraźnie dajesz do zrozumienia że jestem piratem! Mam nadzieję, że nie ma tu więcej takich osób jak ty, którzy bez powodu obrażają innych!

Przemyśl to!

I tym samym złóżcie podziękowania Kerimusowi za położenie topica.

Zamykam.