Zabezpieczony oryginał


(Kamilcpn) #1

Cześć! Mam taki problem z oryginalną płytą. Chiałbym ją przegrać, nie da się jednak - jest zabezpieczona :x . Próbując stworzyć obraz płyty za pomocą CloneCD po prostu pasek się nie przesówa i cała operacja stoi w miejscu :slight_smile: .

Jakiego programu moge użyć do przegrania tej gry (Gothic 2 Noc Kruka)??

Pozdrawiam, dzięki.


(Asterisk) #2

Co to za płyta ?


(Musg) #3

jezeli jest zabezpieczona to znaczy ze autor tak chcial.A probujac jakos to obejsc zwyczajnie łamiesz prawo,wiec nie rob tego.


(Kamilcpn) #4

Nie spodziewałem się takich odpowiedzi :).

Nie chce tej płyty nikomu sprzedawać, chce stworzyć dysk który będe używał do odpalania samej gry, gdyż wole nie narażać oryginału na zniszczenie.


(Qbek50) #5

każdy kto ma oryginała ma prawo do zrobienia kopii 8)


(system) #6

tez tak robiłem jak jakaś gierka potrzebowała pracować z płytką zarzucałem ją na deamona ale ja robiłem obraz w nero tylko ze to starawa wersja i nie było problimu próbowałeś może?? bo wiem że nowe nero co miałem nie łamie kluczy co jest dobre bo unika piractwa :wink:


(system) #7

Powinien Ci pomoc program Alcohol 120%

lub ten:

http://www.download.com/3001-2242-10268413.html


(Slafur) #8

Jeżeli już kożystasz z CloneCD z wirtualnym dyskiem a twoja płytka jest zabezpieczona to może Ci pomóc programik ClonyXXL 2.0 - jest dostępny również w ersji polskiej. Wykrywa on system jakim jest zabezpieczona płytka. Znając już zabezpieczenie które ochrania tą płytkę musisz otworzyć progrmik Profiler (o ile dobrze pamiętam) i tam ustawiasz rodzaj zabezpieczenia. Program profiler współpracuje z CloneCd, klikasz (w oknie profiler'a) na button CloneCd i otwiera się CloneCD potem klikasz na zapisz obraz płyty na dysku (standardowo) wybierasz napęd i przy wyboże typu płyty wybierasz nową ikonkę profiler,,,

Kopiowanie powinno zakończyć się sukcesem.

Ale uwaga :!: jeżeli tak skopiowaną płytkę na nowy nośnik cd to dalej gra będzie chroniona zabezpieczeniem...

Jeżeli potrzebujesz ww. programów to pisz pod adres slafur@o2.pl dam Ci ich namiary.


(M a x) #9

zrób sobie obraz płyty w Alkoholu 120 lub w nero przekopiujesz bez problemu