Zabezpieczony oryginał

Cześć! Mam taki problem z oryginalną płytą. Chiałbym ją przegrać, nie da się jednak - jest zabezpieczona :x . Próbując stworzyć obraz płyty za pomocą CloneCD po prostu pasek się nie przesówa i cała operacja stoi w miejscu :slight_smile: .

Jakiego programu moge użyć do przegrania tej gry (Gothic 2 Noc Kruka)??

Pozdrawiam, dzięki.

Co to za płyta ?

jezeli jest zabezpieczona to znaczy ze autor tak chcial.A probujac jakos to obejsc zwyczajnie łamiesz prawo,wiec nie rob tego.

Nie spodziewałem się takich odpowiedzi :).

Nie chce tej płyty nikomu sprzedawać, chce stworzyć dysk który będe używał do odpalania samej gry, gdyż wole nie narażać oryginału na zniszczenie.

każdy kto ma oryginała ma prawo do zrobienia kopii 8)

tez tak robiłem jak jakaś gierka potrzebowała pracować z płytką zarzucałem ją na deamona ale ja robiłem obraz w nero tylko ze to starawa wersja i nie było problimu próbowałeś może?? bo wiem że nowe nero co miałem nie łamie kluczy co jest dobre bo unika piractwa :wink:

Powinien Ci pomoc program Alcohol 120%

lub ten:

http://www.download.com/3001-2242-10268413.html

Jeżeli już kożystasz z CloneCD z wirtualnym dyskiem a twoja płytka jest zabezpieczona to może Ci pomóc programik ClonyXXL 2.0 - jest dostępny również w ersji polskiej. Wykrywa on system jakim jest zabezpieczona płytka. Znając już zabezpieczenie które ochrania tą płytkę musisz otworzyć progrmik Profiler (o ile dobrze pamiętam) i tam ustawiasz rodzaj zabezpieczenia. Program profiler współpracuje z CloneCd, klikasz (w oknie profiler’a) na button CloneCd i otwiera się CloneCD potem klikasz na zapisz obraz płyty na dysku (standardowo) wybierasz napęd i przy wyboże typu płyty wybierasz nową ikonkę profiler,

Kopiowanie powinno zakończyć się sukcesem.

Ale uwaga :!: jeżeli tak skopiowaną płytkę na nowy nośnik cd to dalej gra będzie chroniona zabezpieczeniem…

Jeżeli potrzebujesz ww. programów to pisz pod adres slafur@o2.pl dam Ci ich namiary.

zrób sobie obraz płyty w Alkoholu 120 lub w nero przekopiujesz bez problemu