"Zablok. przez politykę stref zabezpieczeń" -jak odblokować

(Krisk89) #1

Witam serdecznie.

Od jakiegoś czasu mam problem z pobieraniem plików ze stron , możliwe jest też,że pobrałem jakiś program,który mi to poprostu blokuje ale sam nie wiem :frowning: .

tak to dokładnie wygląda

beztytuuyx3.th.png

z góry dziękuję za wszystkie wskazówki i stracony czas =)

(Kolmar) #2

Przeskanuj komputer za pomocą [spyware Doctor Starter Edition]

(Krisk89) #3

Tylko,że w tym problem,że nic nie jestem w stanie pobrać , bo za każdym razem mi to wyskakuje więc nie dam rady przeskanować :frowning:

(pakierhakierxd) #4

a przez internet explorera nie dasz rady

W dniu 18.07.2008 , o godzinie 17:38 został dopisany post przez daniel241190

moze masz jakis program do kontorli rodzicielskiej zainstalowany albo miales i tam zaznaczylo sie ze nie mozna pobierac zadnych plikow

(Kolmar) #5

Jaki posiadasz firewall i antywir ??

Resetowałeś ustawienia firefoksa ??

Czy tylko pobieranie poprzez przeglądarki nie działa czy coś więcej ??

(Krisk89) #6

istnieje możliwośc,że był do tego instalowany jakiś program przez drugą osobę , przez IE też nie da rady

Posiadam Eset Smart Security, i miałem wcześniej Firewalla Ashampo, do tego osoba drugorzędna pobierała programy przeciw spyware itp ( Windows Defender) i jest też możliwość ,że poprzez jakiś program nie da się pobierać , co do pobierania to czasem niektóre rzeczy da się pobrać ale wiekszość to czerwone okienki i tyle

(Kolmar) #7

Spróbuj zresetować ustawienia IE to zobaczymy czy to wina ustawień przeglądarek czy jednak to są restrykcje globalne - systemowe.

(Krisk89) #8

a jak się to robi ?

normalnie urzywam Mozilli , ale teraz na IE chciałem coś pobrać to wyskakuje okienko " Alert zabezpieczeń" Bieżące ustawienia na pobranie tego pliku "

(Kolmar) #9

Narzędzia -> Opcje internetowe -> Zaawansowane -> Zresetuj

Masz dostęp do gpedit ??

(Krisk89) #10

już naprawiłem , ktoś zablokował na wysokim poziomie zabezpieczenia i otwieranie okien i dlatego się nie dało , ale teraz już się da :slight_smile:

Dziękuję bardzo za pomoc :slight_smile: