Zablokował się monitor

Czy ktoś miał taki głupi problem z monitorem philips LCD - nie mogę ustawić podstawki, jest jak zablokowana, boję się robić to na siłę, monitor jest nie mój, znajomy zostawił mi go do użytkowania wyjeżdżając za granicę. Monitor był starannie zapakowany w pudle, podstawka złożona - nie daje się ustawić. Byłam z tym w sklepie gdzie był kupiony, sprzedawca radzi zrobić to na siłę, ale nie daje gwarancji za skutki. Ktoś miał już taki problem? Mam gwarancję, ale może to jakaś błahostka? :oops: :frowning:

Nieboj się zrób to na siłę :slight_smile:

IMO, tenże sprzedawca powinien to zrobić…

Pawek kto będzie jeździć po sklepach kasę wydawać jak można samemu to zrobić :stuck_out_tongue:

A potem ewentualnie wydawać jeszcze więcej pieniażków na wożenie monitora na gwarancje, której na dodatek będą mieli prawo nie uwzględnić, gdyż takich zniszczeń nie obejmuje, bo wynikają one ze złego uzytkowania sprzętu. No i dochodzi do tego fakt, że robił to nieautoryzowany serwis, czyli kolega/koleżanka.

Jak chcesz mieć czyste sumienie podejdż do serwisu,najlepiej Philipsa i niech założą,zapłacisz i z głowy.

no to chyba jednak oddam do naprawy, nie będę ryzykować. Myślałam, że może komuś jeszcze się to przytrafiło ,albo że może jest tam jakaś tajemnicza blokada na czas transportu - bo uzyskać jakąś pomoc od sprzedawcy to raczej mrzonka. A chciałam poszpanować ekstra monitorem - wypada się przeprosić z moim staruszkiem :frowning: