Zablokowalem kompa,nie znam hasla,

co dalej, jak odzyskac haslo,pokazuje mi czarny ekran i ENTER PASSWORD, prosze o pomoc

Czarny ekran, ale przed uruchomieniem windowsa ? (tuż po wykryciu dysków twardych i cd-romu)

czesc.

tak wlasnie zaraz po uruchomieniu kompa! !!

Widać ktoś to zrobił celowo,abyś nie mógł korzystać z kompa.

Spytaj tego co założył hasło.

pokazuje wcisnij f12 albo f2 i nic wiecej gasnie i prosi o password,

Złączono Posta : 20.11.2005 (Nie) 18:39

zazdrosc bo mam 2 nowe laptopy,

ale ciezko musze na nie pracowac

nie przyszly latwo

Złączono Posta : 20.11.2005 (Nie) 18:40

o haslo nie spytam bo ten jest akurat z aukcji do 2 ze sklepu mam wszystko

Czyli jest ustawione hasło w biosie :slight_smile: (gdyby to był komp to byś mógł łatwo zresetować bios…

Nie mam czego,mam swoje i legalnie kupione.

Poczytaj:

**********************************

Może pomoże …

sciagasz stąd: *************************** .Nagrywasz to na dyskietke, wkladasz do tego kompa uruchamiasz go z dyskietką, odpala ci się dyskietka i wybierassz cos tam BIOS PASSWORD , odpalasz to i on usuwa haslo i wszystko gra:)

Złączono Posta : 20.11.2005 (Nie) 18:52

z tej dyskietki opcja nr.5

Złączono Posta : 20.11.2005 (Nie) 18:54

albo 8 ;] jak zrobisz to napisz

Nowy laptop nie ma hasła. ;]

W tym że Partition Magic jest aplikacją płatną a pan Cichy zamieścił ga na swoim dysku nielegalnie

Czy ty chłopie nie rozumiesz ze na ten temat rozmowa jest zakonczona.

Jest to nielegalne.

:o Ja nawet nie zwracałem uwagi, na to co znajduje się w tym programie :x Bo jak wcześniej “ktoś” napisał o nazwie programu, więc tylko odszukałem do niego linka.

Sprawdziłem czy link działa i tyle :wink:

Sam nie mam zamiaru używać.

BTW

Jak napisał Lazikar jeśli się ma nowego"laptopa", to nie powinno się mieć ustawionego hasła od biosu ;o

I chyba wszystko jasne.

Czasowo zamykam, ewentualne wyjaśnienia na PW.

Sorki moj blad Cichy Boot Disk nie jest legal dlaczego?? Otoż jest na niej Ghost i Partition Magic ktore nie są free. Dowiedzialem sie tego od Lazikara więc przepraszam.