Zablokowana karta SIM nie mozna właczyc tel

Witam :mrgreen:

Otórz mam nastepujący problem.

Pytam sie w imieniu kolezanki. Otórz moja kolezakna cos grzebałą w telefonie i przez przypadek zablkowała SIM karte, nie moze teraz właczac Telefonu. Jak zdjąc ta blokade. Nie znam szczegółów ale wydaje mi sie ze nic sie nie da zrobic(jak sie nie pamietam jakie hasło), ale pytam sie was moze cos wykombinujecie?

Pewnie weszła w opcję Kod zabezpieczający, i źle podała 3 razy kod i zablokowała.

Istnieje takie coś jak kod PUK, i za pomocą tego kodu można odblokować telefon.

Faktycznie najprostsze rozwiazania a najskuteczniejsze. Dzieki za pomoc :slight_smile:

BZDURA! !!

1 jeżeli wpisała kod PIN źle 3 razy to musi wpisać kod PUK ma 10 prób i jak też źle wpisze to idzie do operatora i prosi o duplikat karty

2 jeżeli zmieniła kod zabezpieczający (telefonu) i jest to nokia to na tej lub tej wygeneruje kod który to wpisuje zamiast tamtego

3 jeżeli wpisała hasło na blokadę karty sim w telefonie (że tylko karta działa wtedy jeżeli podamy hasło z telefonu a nie jest to kod zabezpieczający) jak to jest w samsungu to musi iść do serwisu gsm. podaj to co wyświetla się jej i jaki ma model telefonu