Zablokowane IP w Dekaronie

Witam.

Otóż, wczoraj było wszystko smerfastycznie, grałam sobie, dziś włączam, wybieram serwer, wpisuje użytkownika i hasło, wszystko pięknie, ładnie i nagle wyskakuje mi: “This IP has been blocked” :expressionless: no i moje pytanie brzmi: DLACZEGO?

Dodam, że moja nazwa użytkownika ani nick w grze nie są wulgarne ani nic z tych rzeczy, nie cheatuje, nie oszukuje itp itd.

Da się coś z tym zrobić? Mam wysoki lvl i nie chce zaczynać od początku.

Bardzo proszę o pomoc :frowning:

kaska810 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

może Twoje ip jest takie samo dla całej Twojej sieci??

Skontaktuj sie z administracją Dekaron’a.

jest takie samo IP dla całej sieci, ale napisałam do administratora i on mi powiedział, że “zablokowali mi konto na stałe, ponieważ został na nim użyty vac hack”. Chyba ktoś po prostu się włamał i sobie bezczelnie cheatował ;/ tak się składa, że ja wiem kto to zrobił, ale konta już raczej nie odzyskam tak?

to możesz tylko o dowody prosić… powinni mieć nagranie, na którym “masz cheata”

Pewnie nie mają nagrań, gracz który widzi hacki robi screenshota i wysyła do administracji, że to cheater, ma takie a takie hacki i oni blokują bez pytania ;/ a jeszcze nie rozumiem czemu zablokowali moje IP? Przecież on grał na swoim… Jak sprawdzałam inne konto to pisze mi to samo.

Jestem zielona od razu mówie :stuck_out_tongue:

ale gościu nie ma tej sieci co ja, nawet nie jest z Polski

no nie wiem… musisz to z administracją ugadać. Może dlatego, że jednak na Twoim koncie hackowano.

dobra dzięki za pomoc, temat do zamknięcia.