Zablokowane konto Allegro- zapłata pieniędzy- nadal zabl

Witam serdecznie.

Zdarzyło mi się nie zapłacić za Allegro, kwota może nie duża, 25zł, jednak [nie mówię, że nie słusznie] zablokowali mi konto. Dostałem do domu list, jeden, zbagatelizowałem to, i po jakimś czasie dostałem drugi list… wtedy już zapłaciłem ową kwotę na poczcie.

Po jakimś czasie dostałem maila od Allegro, że dziękuję za umieszczoną kwotę, jedna cały czas gdy wchodzę na stronę i się loguję niestety nie mogę korzystać z podst. funkcji. Moje konto już nie zostanie nigdy odblokowane? Stracę wszystkie gwiazdki, plusiki, czy jak to tam się zwie?

Jakie ruchy poczynić, żeby odblokowali mi konto i mógł z niego normalnie korzystać, np. wystawiać aukcje?

kontakt z allegro…

ale nie bedzie łatwo, miło i przyjemnie…

Mimo, że pieniądze wpłynęły na konto, mimo, że zapłaciłem nie odblokują mi konta?

W takim razie może ktoś mi podac głownego maila, tzn takiego, w którym ktoś kompetentny na to odp.?

Ciężko wejść na allegro?

http://allegro.pl/contact/contact.php

Potwierdzenia o zapłacie na maila nie dostałeś?Ten adres który im podałeś przy rejestracji.Jak dostałeś przeslij im i opisz jak sprawa wygląda.W drugim liście pewnie był termin za ile ci zamkną konto,coś się spózniłeś chyba.Zostaje otworzyć od nowa,plusiki przepadają.Bo w moim przypadku było tak,że musiałem im płacić dwa razy,dobrze że chodziło o głupie 2,50 zł.Nic nie pomogło że płaciłem raz i że zrobiłem skan z dowodu wpłaty.Przelałem drugi raz i napisałem im że jak nie otrzymają zamykam konto na allegro.Jak narazie nie naciągają już mnie …