Zablokowane przyciski w Internet Explorer 7

Ktoś mnie poprosił o pomoc w rozwiązaniu problemu z Internet Explorer 7 i muszę się poradzić, bo z czymś takim nie miałem do czynienia. Objawia się on tym, że nie działają żadne przyciski na stronach. Na przykład jak jest jakiś formularz z przyciskiem Wyślij to po jego kliknięciu nic się nie dzieje. I tak jest z każdym przyciskiem. Zarówno menu jak i przyciski na paskach w IE działają. Ma ktoś pomysł jaka może być przyczyna?

System Windows XP SP2, antywirus NOD32, firewalla brak. Próba przeinstalowania IE7 nie przyniosła żadnej poprawy.

Witaj

Może to pomoże: otwórz przeglądarkę następnie narzędzia—>opcje internetowe—>zaawansowane i teraz ważne spróbuj na początek wcisnąć “Przywróć ustawienia zaawansowane” jeśli to nie zadziała to pozostaje jeszcze przycisk “Resetuj”

Powodzenia

Ani to, ani to nie pomogło niestety. Nawet po ponownym uruchomieniu systemu przyciski są na stronach w IE zablokowane.

Jeszcze dodam: w Firefoksie wszystko działa dobrze, jednak zależy mu na naprawieniu IE.

A spróbuj zainstalować najnowszą: Sun Java Console

no i wyczyść pliki cookie (ciasteczka) i pamięć podręczna przeglądarki.

Może to pomoże ale nie jestem pewien na 100%.

Niestety nie pomogło :frowning: Ma ktoś inny pomysł?

Start >> Uruchom >> cmd

komenda

regsvr32 /n /i /s inetcpl.cpl >> Enter

:slight_smile:

Może NOD coś blokuje? Wyłącz na chwilę i zobacz.

A może jest jakiś syf w systemie (którego NOD nie wykrywa)?

Nie pomogło. Wychodzi na to, że nabroiło nieumiejętne korzystanie z programów typu TuneUp, CCleaner lub Vista Inspirat, a więc wszystko co może ostro namieszać w systemie. Chyba jedynym sensownym rozwiązaniem będzie format, choć dla mnie to by była ostateczność, ale na odległość inaczej nie pomogę :stuck_out_tongue:

Dzięki dla tych, którzy próbowali pomóc.

Można jeszcze sprawdzić czy będzie tak samo uruchamiając Internet Explorer (bez dodatków). PPM na ikonkę na pulpicie i wybrać tę opcję, albo z menu Start > Akcesoria > Narzędzia systemowe.

VPN CCleaner i Vista Inspirat Ci nie namieszało w IE7

Prawdopodobnie TuneUp. Ja miałem też na swoim komputerze TuneUp

i z tego co pamiętam też miałem z nim problemy.

Najlepiej wejdź w ten program i poszukaj tam opcji związanej z IE7.