Zablokowanie właściwości ekranu i Mój komputer

Witam, mam 2 użytkowników (ja jestem adminem) i chcę zablokować drugiemu użytkownikowi wejście do właściwości po przez PPM na pulpicie i Właściwości. Również chcę zablokować wejście we właściwości Mój komputer, jak takie coś zrobić ?? - u nas w szkole zablokowali właśnie to i jak ktoś Kliknie PPM i da właściwości na pulpicie to wyskakuje ramka z napisem, Operacja została zablokowana ze względu na ograniczenia nałożone na ten komputer. Tak samo z moim komputerem zrobili i zainteresowały mnie te dwa triki.

program FreshUI. Przed uzyciem zapoznaj się z ulotką dołączona do programu bądz zrób kopię rejestru :wink:

A nie ma jakiegoś programu w polskiej wersji, bo nie bardzo znam Angielski.

tylko to z tego co ja wiem mozesz próbowac pod windoa ale to tak naprawde nic nie daje wiec musisz na necie poszukac na forach instrukcji co i jak sie robi

aha jest jeszcze mniej rozbudowany ale wystarczajacy i na dodatek po polsku program DrTweak XP :wink:

DrTweak XP - znam ten program, ale on blokuje wybrane funkcje na wszystkich kontach. A ja chcę zablokować na tamtym koncie, na swoim NIE.