Zablokowany dostęp do www w sieci LAN

Witam

Jestem w sieci LAN. Podczas prób wejścia na niektóre strony www wyskakuje komunikat, że “dostęp do tej strony został zablokowany, jeśli uważasz że to błąd skontaktuj się z administratorem”.

Czy jest możliwość odblokowania dostępu bez kontaktowania się z administratorem?

Jak to zrobić? :frowning:

Pozdrawiam

nie są to strony przypadkiem XXX ??? :stuck_out_tongue:

Może na komputerze, który jest bezpośrednio dołączony do internetu jest zainstalowany firewall i to on blokuje dostęp do stron www

Próby złamania narzuconych ograniczeń mogą się dla Ciebie źle skończyć :frowning:

Podaj przykłady takich stron

Do Max: Też, ale nie tylko :wink:

Do XSeMX: Nie mam pojęcia, właśnie dlatego pytam czy coś da się z tym zrobić.

Z tego co czytałem na forum wnioskuję, że nic, bo tylko Admin może to odblokować.

Myślę jednak, że jest to możliwe, tylko że Panowie Adminowie nie mają interesu w ujawnianiu takich informacji :?

Jakbyś nie pamietał, to

Napisałem Ci wcześniej - jeżeli sądzisz, że to Admin, to wejdź z nim w kontakt.

A co to ma wspólnego z oszustwem???Nie przesadzajmy.

Ale OK, nie upieram się. Kontaktować się z Administratorem nie mam ochoty.

Pozdrawiam

P.S.: Nawiasem mówiąc (i nie podlizując się) cieszę się, że trafiłem na to forum. Można będąc laikiem szybko rozszerzyć swoją wiedzę.

Nie żartuj sobie

  1. Podpisując umowę z dostawcą neta zgadzasz się na warunki w niej zawarte

  2. Skoro admin wprowadził pewne ograniczenia, to znaczy, że była potrzeba - to jest czyjaś inicjatywa, więc ma prawo wprowadzać takie rozwiązania jakie mu się podobają

  3. Takie pytania (ograniczenia funkcjonalności) zadaje się przed podpisaniem umowy, a nie w czasie kiedy coś nie działa (patrz punkt 1 i 2)

  4. Wszelkie naruszenia regulaminu/umowy jest w myśl polskiego prawa zakazane i jest podstawą do skierowania na drogę sądowa w celu zadośćuczynienia

  5. Jedynym wyjściem jest kontakt z adminem

  6. Wszelkie próby “obejścia” zabezpieczeń są nielegalne i karalne :!: :!: :!:

Dodam jeszcze to, czego nie napisał Kolega :

Wszelkie próby obejścia narzuconych reguł są oszustwem.

To co zrobisz - jest Twoją sprawą, a my Ci jedynie uświadamiamy

skutki działań i próbujemy powstrzymać przed tym, czego

możesz potem żałować