Zablokowany folder


(Kamillo Voids) #1

Mam taki problem ponieważ mam na dysku pusty folder(folder z programu ''Download Accelerator Plus 8'' ) i gdy go chcę usunąć to pisze mi że ''odmowa dostępu , sprawdz czy dysk nie jest zapełniony lub chroniony przed zapisem''. Nic w tym dziwnego by nie było gdyby można było ten folder usunąć np. w trybie awaryjnym czy pójście do kumpla z dyskiem i z jego dysku usunąć ten folder! :evil: ale nie idzie. Nie pomagają też różne programy od usuwania zablokowanych plików np. KillBox jak i wiele innych. Słyszałem o usunięciu pliku spod dosa tylko nie wiem jak.Jak by ktoś wiedział to proszę o pomoc!.Format nie wchodzi w gre ponieważ ta partycja ma 50 gb i jest prawie cała zapełniona ważnymi dla mnie danymi.


(Bbieniol) #2

U mnie ostatnio zadziałało tylko narzędzie --> Unlocker


(JNJN) #3

Wykonaj chkdsk wszystkich partycji dysku - dla XP z poziomu konsoli R i powinien się usunąć,albo sam zniknie.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic ... 189#553189


(De Niro) #4

ALT+CTRL+DELETE nastepnie zamykasz proces explorer.exe, gdzie przechodzisz do zakładki Aplikacje gdzie uruchamiasz nowe zadanie CMD, i używasz komendy del /q /s Podaj dokładną lokalizacje tego pliku :!:

Można również spróbować usunąc go w inny sposób, zmian nazwy(F2), czy nadać mu rozszerzenie, usunąć mu wszystkie attrybuty, również przejąć jego uprawnienia.

XP Professional, panel sterownia-> opcje folderów-> widok, odznacz Użyj prostego udostepniania plików(zalecane)

PPM tego felernego folderu,-> zabezpieczenia-> Zaawansowane-> Właściciel, gdzie podświetlasz użytkownika, którym jestes zalogowanym a następnie zaznaczasz Zmień właściciela dla podkontynerów i obiektów


(M Kupczynas) #5

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic ... t=usuwanie