Zablokowany program startowy

Witam serdecznie.

Mam takie pytanie zwiazane z zablokowanym programem startowym. A mianowicie pracuje na Vista HP i na necie z plusa dokładnie mówiąć iPlus. Podczas właczania laptopa system blokuje uruchomienie sie programu iplus musze z każdym razem odblokować program i wyrazić zgode na jego uruchomienie jako administrator. Chodzi mi oto czy mozna ten program ustawić tak aby nie był blokowany przy starcie i aplikacja od netu uruchamiała się sama.

Chyba jest taka opcja w Windows Defender. Po uruchomieniu dostajesz komunikat, że program został zablokowany. Wtedy klikasz w ten komunikat, albo pokaż szczegóły, czy jakoś tak, i możesz tam ustawić żeby program nie był blokowany. Powodzenia.

Niestety zabawa z programem Windows Defender nic nie daje. :frowning:

Ja chciałbym uruchomiać w autostarcie w trybie administratora program FreeCommander, bo w innych przypadkach są ciągłe komunikaty UAC.

Jakiś sposób musi być, bo niektóre programy tak startują. Trzeba tylko znaleźć miejsce w rejestrze na dopisanie danego programu.

Nie wiem na jakiej zasadzie włącza się iPlus ale może daj mu np. w Everest żeby uruchamiał się na starcie i już :slight_smile: Chyba że ja coś źle przeczytalem 8)

Wyłącz UAC, zainstaluj program Autoruns i się baw, może dasz radę.

taką sytuacje miałem gdy program był wyłączony w msconfig a aktywny w Win Defenderze zobacz w msconfig czy program jest optaszkowany.